D. Grybauskaitė – tarp 50 pasaulio įtakingiausių (2)

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Dalia Grybauskaitė | Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Į Jungtinių Valstijų verslo žurnalą „Fortune“ pateko ir Lietuvos Prezidentė Dalią Grybauskaitę. Ji įtraukta į kasmetinį 50 pasaulio lyderių sąrašą.

Pirmoji vieta sąraše skirta Čikagos beisbolo klubo vadovui Teo Epsteinui, antroji – Kinijos elektroninės prekybos įmonės „Alibaba“ steigėjui Džiakui Ma, trečioji – popiežiui Pranciškui. Dešimtoje vietoje įrašyta Vokietijos kanckerė Angela Merkel.

D. Grybauskaitei paskirta 45-oji vieta. Ji įvertinta už griežtą laikyseną Rusijos vykdomai politikai. Žurnale ji vadinama Baltijos šalių „Geležine ledi“.

D. Grybauskaitė, 2009 metais tapusi pirmąja Lietuvos respublikos prezidente moterimi, ėmė raginti imtis veiksmų dėl Vladimiro Putino vykdomų tarptautinės teisės pažeidimų dar prieš tai, kai Rusija aneksavimo Krymą ir pradėjo savo „poveikio kampaniją“, kurios taikiniu tapo JAV prezidento rinkimų veiksmas“, – rašo „Fortune“.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , .

2 komentarai

  1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Ar ji dirbo ir dirba Lietuvos naudai? Ką padarė gero Lietuvai? Nepamenam.

    • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      Suprantu, kad tik liežuviu tarp galingiausiųjų. Lietuvos valstybės nusikaltėlė tarp galingiausiųjų? Ir kas toksai ją tenai įrašė? Suprantu, kad vienoje chebroje su Putinu, tarp galingiausiųjų? Jeigu tenai nėra įrašyto Putino, tai reiškia, kad Lietuva savo ekonomine ir karine galia viršyja Putino Rusiją. Tikriausiai taip nėra, taigi tas sąrašas yra mažiausiai propagandinis šurmulys. Trumpai tariant, plakimas liežuviu dar nereiškia galios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė