Nacionalinės bibliotekos lankytojams teikiamos nemokamos teisinės konsultacijos (0)

teisine konsultacija bibliotekoje_lnb.lt

lnb.lt nuotr.

Vilniaus universiteto Teisės klinika vykdo projektą „Nemokama teisinė pagalba Lietuvos regionuose“, kuriuo siekiama įdiegti nuotolinio konsultavimo sistemą, atidarant prieigos taškus įvairių regionų seniūnijose, bibliotekose ir mokyklose.

Vienas iš tokių taškų Vienas iš tokių taškų – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka. Atlikite vos kelis žingsnius ir gaukite teisinę konsultaciją nuotoliniu būdu:

  1. Tapkite Nacionalinės bibliotekos skaitytoju; atkreipkite dėmesį, kad įsigyti skaitytojo pažymėjimą galima ne tik bibliotekoje, bet ir elektroninių paslaugų portale www.ibiblioteka.lt; Nacionalinėje bibliotekoje galioja ir kitų LIBIS tinklui priklausančių bibliotekų pažymėjimai;
  2. Rezervuokite susitikimų kambarį privačiai konsultacijai; lankytojai, turintys galiojantį Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimą, susitikimų kambariu 2 val. per dieną gali naudotis nemokamai; rezervuodami kambarį nurodykite susitikimo tikslą („VU Teisės klinikos teisinei konsultacijai“);
  3. Įsitikinę, kad yra laisvų susitikimo kambarių jums tinkamu metu, rezervuokite laiką teisinei konsultacijai.

Kyla klausimų? Atvykite į Nacionalinės bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) Socialinių mokslų skaityklą ir joje dirbanti bibliotekininkė padės jums susisiekti su VU Teisės klinika.

Daugiau žinių apie VU teisės kliniką rasite čia.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė