„Kelionių kompasas“: Alpinizmo įgūdžių mokykla (video) (0)

Gerimantas Statinis, Vilma Tūbutytė ir Andrius Smirnovas | Alkas.lt nuotr.

Gerimantas Statinis, Vilma Tūbutytė ir Andrius Smirnovas | Alkas.lt nuotr.

Pašnekovai: keliautojas, alpinistas, UAB „Montis Magia“ vadovas, pirmasis Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos prezidentas – Andrius Smirnovas;
keliautoja, Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentė, UAB „Montis Magia“ projektų vadovė – Vilma Tūbutytė.

Andriaus pirmieji kalnai buvo Karpatai, kuriuos jis aplankė su VGTU turistų klubu ir keliavo ten žiemą su slidėmis. Kalnų trauką jis pajuto iš karto, todėl nemažai keliavo, patirdamas vis naujus įspūdžius. Vėliau, pastebėjo, kad įgytą patirtį smagu dalintis su kitais, todėl sugalvojęs „kalnų magija“ pavadinimą ėmėsi kartu ir turizmo reikmenų verslo – įkūrė „Montis Magia“ parduotuvę, bei uolų laipiojimo ir alpinizmo mokyklą. Šiandien tai geras pavyzdys, kaip savo pomėgius galima pritaikyti versle ir sėkmingai jam vadovauti. „Montis Magia“ buvo įteiktas „Gazelė“ 2016 m. sertifikatas, kuris liudija, kad įmonė yra pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai augančių Lietuvos bendrovių.

Lietuvos alpinizmo čempionato 2016 m. apdovanojimuose išrinktas naujas asociacijos vadovas ir juo pirmą kartą organizacijos istorijoje Lietuvos alpinizmo asociacijos (LAA) prezidente tapo moteris – Vilma Tūbutytė.

Vilmos gyvenime kalnai atsirado studijų metais. Pirmasis kalnas, į kurį įkopė buvo Triglavas, vėliau sekė Monblanas. Būtent po šio kopimo ji suprato, kad kopimams ir žygiams kalnuose reikia ruoštis atsakingai. V.Tūbutytė yra alpinizmo instruktorė ir projektų vadovės darbas „Montis Magia“ jai visiškai netrukdo vadovauti LAA, atvirkščiai, šios pareigos viena kitą papildo.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė