Bus įvertinta už probaciją atsakingų vadovų veikla (0)

Teisingumo ministerija | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Teisingumo ministerija | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Pastaraisiais mėnesiais  įvykdyti labai sunkūs rezonansiniai nusikaltimai, kuriuose  įtariami   galimai dalyvavę Probacijos tarnybos pareigūnų prižiūrimi asmenys.

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė nurodė Kalėjimų departamento laikinajam vadovui Antanui Laurinėnui  įvertinti, ar departamento direktoriaus pavaduotojas Remigijus Norvaišis, atsakingas už probacijos tarnybų veiklos koordinavimą, ir Kauno probacijos tarnybos direktorius Saulius Rajunčius tinkamai vykdė savo pareigas.

Teisingumo ministrė paprašė pateikti informaciją apie šių pareigūnų darbą. Aiškėjančios  nusikaltimų padarymo aplinkybės kelia daug abejonių dėl apygardų probacijos tarnybų veiklos efektyvumo ir taikytų priemonių, prižiūrint lygtinai iš įkalinimo vietų paleistus ar teistus asmenis.

„Būtina atsakyti į klausimą, kodėl  probacijos pareigūnų prižiūrimi  asmenys yra įtariami padarę  itin sunkius, visuomenę sukrėtusius nusikaltimus, kaip atsakingi pareigūnai  vykdė jiems patikėtas pareigas. Probacija  turi  būti   tvirta  teisėtvarkos  darbo grandis”,  sako ministrė M. Vainiutė.

Kalėjimų departamento direktorių ir jo pavaduotojus, probacijos tarnybų direktorius skiria ir atleidžia teisingumo ministras.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė