„Atspindžiai“: Nepriklausomybės atkūrimo diena neįprastai paminėta Paliesiaus dvare (nuotraukos, video) (2)

Marius Ptašekas, Audrys Antanaitis,Gediminas Dalinkevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Marius Ptašekas, Audrys Antanaitis,Gediminas Dalinkevičius | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Nepriklausomybės atkūrimo diena Ignalinos rajone esančiame Paliesiaus dvare buvo paminėta daug šilčiau ir prasmingiau, negu Lietuvos Respublikos Seime. Seime skambėjo trafaretinės kalbos apie laisvę, prasmę, pareigą, aukas. Savo nuoširdumu išsiskyrė gal tik dviejų jaunų merginų – studentės ir moksleivės – žodžiai.

O Paliesiaus dvaran susirinko Ignalinos, Visagino, Švenčionių ir Zarasų jaunieji talentai, merginų choras „Liepaitės“, kurie savo kūrybą skyrė Lietuvai. Jaunimas koncertavo taip įkvėptai, kad koncerto pabaigoje jo vedėjas, smuikininkas Gediminas Dalinkevičius net nubraukė ašarą. Žmonės po koncerto skirstėsi susijaudinę ir pakylėti. Kupini jausmų, kurių tikrai nebūtų buvę kupini po nusibodusių kasmetinių oficialių kalbų. Gaila, kad iš keturių rajonų vadovų šventėje tedalyvavo Ignalinos meras H.Šiaudinis.

Dar prieš koncertą su Gediminu Dalinkevičium ir vienu iš Paliesiaus dvaro šeimininkų – Marium Ptašeku kalbėjosi Audrys Antanaitis. Filmavo Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Alko radijas, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Radijo ekskursija „Atspindžiai“, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė