Jei jautiesi, jog norėtum dainuoti, bet tave vis kažkas sulaiko – junkis prie „Pasidainavimų“! (video) (0)

Pasidainavimai_JonoV.nuotr

Pasidainavimai | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Kiekvieno mėnesio paskutinį antradienį, 18.00 val., teatro studijos „Pijaus Palėpė“ patalpose (Antakalnio g. 64, Vilnius) vyksta Lietuvos jaunimo romuvos (LJR) „Pasidainavimai“. Artimiausias „Pasidainavimas“ vyks kovo 28-tąją! Prisijungti prie LRJ pasidainavimų kviečiami visi: ir jau mokantys dainuoti, ir norintys to išmokti. 

Šių susibūrimų metu mokomasi ir mokoma įvairiausių dainų – nuo archaiškų sutartinių, baltiškų apeigų giesmių, iki linksmų vakaronių siautulio kupinų posmų ar poetiškų partizaninių dainų.

„Dainuodami kartu atrandame ne tik pasitikėjimo savo balsu jausmą, bet ir išmokstame jį taisyklingai ir smagiai naudoti dainuojant įvairiausias dainas, draugiškame bendraminčių būryje!“ – pasakoja vienas iš renginio sumanytojų Tomas Aleknavičius.

Ar neteko jaustis kartais taip, tarsi norėtum dainuoti, bet kažkas tave vis sulaiko? Dažnas taip irgi taip jautėsi, kol nepradėjo.

„Nors jau dainuojame ne vienerius metus, dalyvaujame koncertuose, renginiuose, šventėse ir pan, tačiau vis dar gerai pamename, kaip kažkada dainavome savo pirmąją dainą, kaip lėtai ir netvirtai tarėme vieną garsą po kito. Tačiau liaudies dainos tuo ir gražios, kad kiekvienas gali jų išmokti. Susibūrę kartu mes atradome, kad galime ne tik gėrėtis liaudies muzika, bet ir patys ją atlikti. Dabar norime šiomis žiniomis pasidalinti ir su tavimi!“ – kviečia ir ragina visus norinčius prisijungti Lietuvos romuvos jaunimas.

Lietuvos jaunimo ramuva – tai jaunimo organizacija susibūrusi puoselėti senąsias lietuvių tradicijas ir pasaulėžiūrą. Jos nariai – įvairaus amžiaus ir gebėjimų žmonės vienijami meilės savo kultūrai. Kartu mokomasi amatų, stengiamasi pažinti savo protėvių palikimą, perprasti sakmėse ir dainose užrakintas mįsles.

„Pasidainavimai“ rengiami nemokami! Prisijungti gali kiekvienas.

Daugiau informacijos rasi apie „Pasidainavimus“ ir kitus renginius, bei gali sekti mus „Facebook“ paskyroje.

Dainuoja Lietuvos jaunimo ramuvos nariai:

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Mes baltai, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė