Kviečia pavasario įkvėpta dailės darbų paroda „Sidabrinis pavasaris 2017“ (0)

Lietuvos medicinos biblioteka | Wikipedia.org nuotr.

Lietuvos medicinos biblioteka | Wikipedia.org nuotr.

Kovo 8 d. 14 val. Vilniuje, Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7) bus atidaryta Vilniaus dizaino mokymo centro pensininkų dailė studijos dailės darbų paroda „Sidabrinis pavasaris 2017“.

Viena Vilniaus dizaino mokymo centro veiklos sričių – padėti miesto pensininkams įsijungti į šiuolaikinės visuomenės gyvenimą meninės ir kultūrinės veiklos dėka. Čia jie mokosi meno paslapčių bei bando išreikšti save per meninę kūrybą. Vasarą rengiamos kūrybinės išvykos, dailės plenerai, ruošiamos sukurtų darbų parodos. Per 12 pensininkų dailė studijos  gyvavimo metų laikotarpį surengta per 60 personalinių bei grupinių pensininkų dailės darbų parodų įvairiose galerijose, bibliotekose bei kitose parodų erdvėse. Jų darbai su parodomis keliavo ir po svečias šalis: Alsungą (Latvija), Lihulą (Estija), Zeliona Gurą (Lenkija), Palermą (Italija), Žiliną (Slovakija), Atėnus (Graikija).

„Mūsų grupėje mokosi dailės ir kuria labai įvairių profesijų atstovai, tačiau visada buvo nemaža dalis buvusių ir esamų medicinos darbuotojų, tad džiaugiamės galėdami savo kūrybą pristatyti medicinos bibliotekoje. Jau vien pavadinimas „Sidabrinis pavasaris 2017“ daug ką pasako apie šios mūsų parodos dalyvius ir jų požiūrį į gyvenimą bei viską, kas dedasi aplinkui. Nors daugelio plaukai jau pasidabravę, visgi tas pavasaris, plazdantis sieloje neleidžia sustabarėti, verčia judėti pirmyn pasitelkiant meną ir kultūrą, skatina dailės kūriniais atskleisti savo vidinį pasaulį ir supratimą apie mus supančią aplinką bei pateikti šį požiūrį savo darbuose,“ – sako Vilniaus dizaino mokymo centro vadovas Arvydas Bagočiūnas.

Pasak A. Bagočiūno ši paroda tai pasidalinimas jausmais, požiūriais ir potyriais, kuriuos įkvėpė stebuklingas metų laikas pavasaris,užvaldantis ne tik gamtą, bet ir kurybiškas sielas.

Vilniaus dizaino mokymo centras įsikūręs Antakalnio seniūnijoje (Antakalnio g.17, tel. 8686 37381) laukia ne tik pensninkų, bet ir visų pageidaujančius prisijungti prie dailės mokslų studijų bei meninės bei kūrybinės veiklos.

Plakatas (1)-K300

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė