Kaunas stojo į kovą su nelegaliais garažais (0)

Garažai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Garažai | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Eilę metų kovą su vėjo malūnais priminę Kauno miesto bandymai pažaboti nelegaliai stovinčius metalinius garažus pajudėjo iš mirties taško. Miesto centre demontuotas pirmasis neteisėtas statinys.

Vytauto prospekto daugiabučio kieme neteisėtai stovintis garažas per keletą valandų buvo supjaustytas dalimis bei išgabentas į bendrovės „Kauno švara“ teritoriją. Čia garažo dalys kurį laiką bus laikomos ir saugomos, o neatsiradus teisėtiems šeimininkams –  utilizuojamos.

Garažo demontavimą stebėjusi antstolė užtikrino, jog garažo nukėlimas vyktų teisėtai.

„Nelegalūs garažai yra Kaune kadaise vyravusios netvarkos atspindys. Kaunas sparčiai tvarkosi ir tikiuosi, kad netrukus šitie skardiniai surūdiję garažai liks tik nesmagiu prisiminimu“, – teigė Kauno mero pavaduotojas Povilas Mačiulis.

Praėjusių metų pabaigoje Kauno miesto savivaldybės specialistai suregistravo visus 870 visame mieste neteisėtai stovinčių garažų. Ant jų buvo užklijuoti informaciniai lapeliai, perspėjantys, kad iki kovo mėnesio pradžios nenusikėlus garažų, jie bus utilizuoti. Per du mėnesius į perspėjimą sureagavo maždaug 100 kauniečių. Šiuo metu mieste yra likę apie 770 nelegalių garažų.

„Dalis kauniečių sureagavo geranoriškai ir nusikėlė garažus. Kiti kreipėsi į savo seniūniją ir paprašė priverstinį nukėlimą šiek tiek atidėti, kad suspėtų tai padaryti patys. Visi likę garažai bus utilizuoti“, – sakė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius.

Daugiausiai neteisėtų garažų yra Petrašiūnų, Žaliakalnio ir Panemunės mikrorajonuose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė