S. Jalsevac. Stebinanti tikroji neapykantos Donaldui Trampui priežastis (video) (28)

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Pamirškite daugumą pasipiktinimų ir kaltinimų, nukreiptų prieš Donaldą Trampą, kuriuos girdite šiomis dienomis. Vis labiau įsiplieskia augantis, bjaurus ir smurtingas karas prieš Trampo administraciją ir jos rėmėjus. Didžiąja dalimi šiam karui vadovauja ir jį finansuoja stambiojo kapitalo elitas, priklausantis bendram prieš kelis dešimtmečius prasidėjusiam judėjimui už agresyviai sekuliarią, be sienų, radikaliai sumažintu gyventojų skaičiumi Naująją pasaulinę tvarką ir pasaulinę vyriausybę.

Primygtinai siūlau pažiūrėti vaizdo įrašą, kurį sukūrė Remnant televizija. Jame pateikiamas visos šios JAV ir tarptautinės isterijos bei įnirtingų nespontaniškų „spontaniškų“ demonstracijų, vykstančių daugelyje miestų ir valstybių, kontekstas:

Visi tie žmonės, kurie sudaro įvairias judėjimo už Naująją pasaulio tvarką grandis, buvo visiškai tikri, kad Hilari Klinton (Hillary Clinton) išrinkimas padės galutinai įtvirtinti jų planus. Valdant Barakui Obamai ir veikiant galingai Europos Sąjungos, Jungtinių Tautų ir kitokio elito įtakai viskas sparčiai judėjo link to, kad jie įgytų taip ilgai siektą galią. Su šia galia jie buvo užsibrėžę radikaliai pakeisti tarptautinę visuomenę, visiškai perimti visų tautų ekonomikos kontrolę, panaikinti tautų nacionalinį suverenitetą ir primesti pasauliui dramatiškus socialinius pokyčius bei ekstremalias gyventojų skaičiaus mažinimo priemones.

Išrinkus Donaldą Trampą ir respublikonams užėmus daugumą Senato, Kongreso, gubernatūros ir kitų postų, pasaulio be sienų šalininkai apstulbo. Jiems tai buvo lyg milžiniškas žemės drebėjimas, verčiantis aukštyn kojomis jų pasaulį ir griaunantis nedorus planus. Jie įniršę ir apimti isterijos, kad sužlugo jų viltys pasiekti galutinę svaiginančią totalinę žmogaus virtimo dievu galybę. Jų pagrindinis tikslas – pastatyti žmogų į Dievo vietą – yra didžioji Adomo puikybės nuodėmė.

Štai visos pagrindinės tarpusavyje glaudžiai susijusios Naujosios pasaulinės tvarkos judėjimo grandys:

• Dabar jau visiškai kooptuotos, korumpuotos Jungtinės Tautos ir Europos Sąjunga. Siūlau pažiūrėti, kaip Nigelis Fereidžas (Nigel Farage) kritikuoja europarlamentarus dėl jų Trampo smerkimo kampanijos (pradeda nuo 1 minutės).

• Tarptautinė planuotos tėvystės ir kitos abortus bei kontracepciją skatinančios organizacijos.

• Visos gyventojų skaičiaus kontrolės organizacijos.

• Multimilijardierius Džordžas Sorošas (George Soros) ir daugybė radikalių socialinės agitacijos organizacijų, kurias jis finansavo šimtais milijonų dolerių. Sorošas yra vienas pagrindinių pragaištingo Naujosios pasaulio tvarkos judėjimo veikėjų.

• Pasaulinio atšilimo/klimato kaitos judėjimo lyderiai, kurie, be kita ko, nori sumažinti gyventojų skaičių pasaulyje ir linksta į panteistinį okultizmą.

• Didžioji vyraujančios Vakarų žiniasklaidos dalis, kontroliuojama Naujosios pasaulinės tvarkos elito. Šie informacijos valdytojai spjaudo begėdišką propagandą ir melą, kuriems pasiduoda per daug patiklūs, neinformuoti piliečiai.

• Karingi LGBT (lesbiečių, gėjų, biseksualų ir transseksualų) bei radikalūs feministiniai judėjimai, mėginantys primesti savo seksualinę pasaulėžiūrą visoms tautoms per Jungtines Tautas ir kitais būdais. Šie judėjimai yra būtini Naujajai pasaulinei tvarkai, nes tradicinės santuokos, šeimos gyvenimo ir seksualinės moralės sunaikinimas sukelia dramatišką gimstamumo mažėjimą. Šeimos sužalojimas taip pat daro neigiamą įtaką pirminei šeimos narių tarpusavio ištikimybei, jų tikėjimui bei jų bendruomenei, ir tai padeda pasaulinei valdžiai juos kontroliuoti. Tokie buvo visų dokumentuose išlikusių praeities totalitarinių režimų tikslai. Dauguma vadinamųjų LGBT (neseniai sugalvotas terminas) asmenų gali nežinoti, kad jais pasinaudojama tam tikslui.

• Marksistai, anarchistai ir kitokios smurtinės socialinės radikalios grupuotės, nuolat finansuojamos Džordžo Sorošo.

• Amerikos viešosios švietimo įstaigos, ypač veikiamos turtingų kraštutinių kairiųjų mokytojų sąjungų, jau seniai perimtos ir įgaliotos skleisti studentams savo antiamerikietišką, antikrikščionišką ideologinę pasaulėžiūrą. Pastaraisiais metais studentai buvo ypač pajungti jų skleidžiamai vienpusiškai, įnirtingai klimato kaitos ideologijai, reikalaujančiai didžiulių visuomenės pokyčių.

• Katalikams draudžiama masonerija (už dalyvavimą joje gresia ekskomunika) ir panašios antikrikščioniško elito draugijos, kurios vis dar daro didelę įtaką pasaulyje.

• Visgi didžiausią nuostabą kelia tai, kad pats Vatikanas atrodo čia įsipainiojęs, nes popiežius Pranciškus, Vokietijos vyskupai ir kiti jį supantys dvasininkai atvirai išplėtojo glaudžius ryšius su daugeliu pasaulio be sienų lyderių, pakvietę juos į Vatikaną sakyti kalbas ir teikti konsultacijas (priešingai kai kuriems Pranciškaus pareiškimams prieš abortus, gėjų „santuokas“, pasisakymams už daugiavaikes šeimas ir pan). Tai yra radikalus pokytis, lyginant su visais ankstesniais popiežiais. Ataskaitos rodo, kad Džordžas Sorošas palaikė Bergoglio per konklavą, kuri jį išrinko popiežiumi. Pirmą kartą Naujosios pasaulio tvarkos judėjimas daugumai savo darbotvarkės klausimų įgijo galingą viešą palaikymą Romos Katalikų Bažnyčios vadovo, agresyviai tvirtinančio, kad klimato kaita, atviros sienos ir daugybė kitų klausimų šiuo metu yra moralinė ir religinė pareiga naujajai, pasaulinei Katalikų Bažnyčiai. Taip pat atrodo, kad kai kurie asmenys Vatikane kloja pamatus moraliniam ir religiniui precedentui, turinčiam pagrįsti gyventojų skaičiaus kontrolę, kontracepcijos naudojimą, nedideles šeimas ir homoseksualumo pripažinimą, vėlgi nepriklausomai nuo daugybės prieštaringų Pranciškaus pareiškimų.

• Daugelis pasaulio multimilijardierių ir didžiausių korporacijų, kurios pasidavė vilionei įsijungti į šį judėjimą, pvz., Bilas Geitsas, „Apple“, Michaelas Blumbergas, Vorenas Bufetas (Warrenas Buffettas), Markas Zuckerbergas ir dar daugiau.

• Karingasis islamas – Angela Merkel ir kiti ES lyderiai, Džordžas Sorošas ir kiti „progresyvūs“ Naujosios pasaulio tvarkos gynėjai, net Katalikų Bažnyčios viduje, naudoja dirbtinai sukurtą masinį agresyvių islamistų antplūdį (didelė dalis musulmonų nėra islamistai, tačiau per daug jų iš tiesų tokie yra) į Vakarus, prievarta primesdami atvirų sienų Naująją pasaulinę tvarką Vakarams. Islamistai taip pat palengvina galutinį krikščioniškosios civilizacijos sunaikinimą visur, kur tik jie užplūsta anksčiau buvusias krikščioniškas tautas. Kanadoje atvirų sienų gynėjas premjeras Justinas Trudeau spartina šį judėjimą savo šalyje. Pasaulio be sienų šalininkai žaidžia labai pavojingą žaidimą turint omenyje, kad karingasis islamas istoriškai nuosekliai nori pavergti pasaulį ir priversti visas tautas priimti islamą bei visur įvesti šariato teisę. Šitoks padrąsinimas, finansavimas ir skatinimas pripažinti jų totalitarinę ideologinę ir politinę religiją, kuri taip skiriasi nuo visų kitų, padeda atsinaujinti didžiulėms nuo amžių dedamoms islamo pastangoms užkariauti pasaulį.

Ar Trampas ir jo administracija gali atlaikyti šį beveik šėtonišką išpuolį? Daugelis meldėsi už jį per rinkimus, ir jis visus nustebino juos laimėdamas. Akivaizdu, jog nepaisant asmeninių trūkumų, jis daro daug teisingų dalykų. Jis nebūtų taip labai nekenčiamas visų šių žmonių, jei jų nedarytų.

Reikia melstis ir už prezidento Trampo ir jo vadovaujamos komandos fizinį saugumą. Laimėjus Donaldui Trampui, dešimtmečius vykstantis karas su krikščioniškos civilizacijos likučiais staiga atskleidė savo tikrąjį bjaurumą ir agresyvumą. Iki šiol šis karas buvo labai vienpusiškas. Už pasaulį be sienų kovojantys progresyvistai paprastai buvo vieninteliai kovotojai, nes pasyvūs krikščionys ir jų sąjungininkai nekrikščionys priešinosi naiviai, nedrąsiai ir neorganizuotai.

Donaldo Trampo išrinkimas staiga viską, kas ir taip vyko, iškėlė į paviršių. Šiame pasauliniame kultūriniame kare priartėjo neišvengiama kulminacija.

Tai yra gerai. Bet „gėris“ dabar turi atsakyti, pagaliau pradėdamas rimtą gynybinį karą, kad visiškai nugalėtų pasaulio be sienų šalininkus. Atėjo laikas pabusti ir prisiimti realią kolektyvinę ir asmeninę atsakomybę šiame tarptautiniame konflikte tarp gėrio ir blogio.

Padėtis nepaprastai rimta.

Turėkite omenyje, kad 1976 metais (atkreipkite dėmesį, kiek laiko jau tai tęsiasi) popiežius Jonas Paulius II, tuometinis kardinolas Karolis Voityla, įspėjo:

„Dabar mes stovime didžiausios kokia tik yra buvusi žmonijoje istorinės konfrontacijos akivaizdoje. Nemanau, kad platieji Amerikos visuomenės sluoksniai ar visa plačioji krikščionių bendruomenė visiškai tai suvokia. Mes dabar susiduriame su galutine konfrontacija tarp Bažnyčios ir antibažnyčios, tarp Evangelijos ir antievangelijos, Kristaus ir Antikristo.“

Donaldas Trumpas nepradėjo šio konflikto. Jis tik iškėlė jį į viešumą, o mes turime atsiliepti.

Iš Lifesitenews.com išvertė Danutė Meškaitė

Kategorijos: Akiračiai, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. Diedas:

  Oi, kaip baisu. Kur ritasi pasaulis? Stambusis kapitalas susivienijo prieš vargšelį Trumpą. Stori buržujai su maišais dolerių rankose, nori nuskriausti nuoširdų idealistą.
  Ir tai dar ne viskas. Piktieji milijonieriai rezga sąmokslą prieš mylimiausią Pasaulio kovotoją už teisybę, aplinkinėms šalims nešančiam gėrį, ramybę ir pažangą, baltą taikos balandį, rusų carą Putiną.
  O pažiūrėkim kas darosi Lietuvoje. Taip baisu dar nebuvo.Tamsiosios oligarchinės jėgos visomis išgalėmis “trugdo” biednam, paprastam kaimo valstiečiui, nabagėliui Karabauckui kovot su socialine nelygybe ir emigracija, rūpintis eiliniais žmonėmis. Jis labai stengiasi, bet ką bedarytų, blogiečiai vistiek viską apverčia atvirščiai. Kokį įstatymą bepriimtų prakeiltieji kapitalistai nuo to tik lobsta, o valdžios ginamieji vargšai dar labiau skursta.

 2. Drakonas bus sunaikintas:

  Atskleista tiesa, išskyrus šėtono plano sumanytojų tautą.Siono protokolai buvo šėtono manifestas, kuris yra įgyvendinamas.Aktyviųjų ideologų -Sorošo ,Geitso, Blumbergao, Bufetao , Zuckerbergo pavardės patvirtina, kad šią , kaip ir “Spalio revoliuciją ” Rusijoje sukūrė ir įgyvendino žydų ideologai .Kad paslėpti tautybę, keičiamos pavardės,naudojami pavadinimai-“korporacijos” ir pan. Dėl ko puolamas Trampas- nes išrinktas -ne žydas , o vokiečių kilmės arijų kilmės -mėlynų akių ir šviesių plaukų, tai yra ne tos rasės.
  Tačiau pasaulio įvykiai ir procesai patvirtina, kad žmonės atsibudo.Amerikoje-Trampas, Rusijoje-Putinas , Lietuvoje-naujoji jėga, o dar ir popiežius Pranciškus.Drakonas bus sunaikintas .

 3. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Po straipsniu “D. Trampas – būti ar nebūti?” 2016-07-27 parašiau tokį komentarą:

  7. dr. Jonas Ramanauskas joramlt at yahoo.com (2016-07-27 21:45:15) (98.212.66.159) Parašė:
  Man jau kokius metus laiko vis atrodo ir atrodo, kad iš Trumpo juokiamasi ne todėl, kad jis kažką pasakė gal ir ne taip, o todėl, kad jis yra vokiečiu kilmės ir tas kai kam gali imti ir nepatikti. Kai juokiamasi iš protingų dalykų, tarkim saugios JAV Meksikos sienos, tai atrodo, kad iš to gali juoktis tik kvailiai ir lūzeriai. Tai pagal tai iš kokių Trumpo pasakymų juokiamasi, supratau, kad juokiasi durniai, todėl prognozavau, kad tarp respublikonų, tai jau tikrai nugalės. Ir nugalėjo. Dabar matydamas, kad ir demokratai daugiau nieko nemato, kaip juoktis ar tyčiotis iš Trumpo minčių, su kuriomis jie nenori sutikti, tai demokratams bus toks pats krachas nuo Trumpo, kaip ir visiems respublikonų kandidatams. Dabar jau respublikonai iš Trumpo nesijuokia, Trumpas juokiasi iš respublikonų, privertė nominuoti pasigailėjimo vertus juokdarius. Tai greitai Trumpas juoksis iš demokratų, nes tikrai NUGALĖS kandidatą, kuriam priklauso kelėjimo cype nuo 7 iki 75 metų, priklausomai kaip bus vertinama. Kaip galima teigiamai vertinti demokratų kandidatą, jei tas “nugalėjo” sukčiavimo būdu, neskaičiuojant balsų ir DNC vadovams esant esmingai SUKČIAMS. Tai ar sukčiai nusipelno JAV prezidento posto? Gal amerikiečiai kvaili, kad SUKČIŲ proteže rinktų? Amerikiečiai nėra kvailiai, taigi išrinks Trumpą, tokia mano prognozė.

  • Diedas:

   Man labai įdomu,drauge, Jonai Ramanuskai kodėl taip plėšotės dėl Trumpo???
   Kur nauda?
   Suprantu, kai vyko kova už Astravo AE buvo gerai mokama. Apsimokėjo draskytis. Pinigų gavo net tie kurie nieko nedarė. Mūsų apylinkėje, medžioklės metu partjos nariai dalinosi pinigus, gautus už baltarusišką AE, nors prie kovos prieš lietuvišką elektrinę nei žodžiu neprisidėjo.
   O čia, Amerikos prezidentas tvarkantis reikalus už jūrų marių. Kiba ir tas doleriais taškosi?

   • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Nauda? Savo naudą gaunu dirbdamas darbą. O čia išsakiau savo nuomonę, kuri parodo, kad mano pasaulio matymas yra gana realus. Tai tame reikale niekaip nematau to “plėšymosi”.
    Norėčiau tamstai pasakyti, kad esu klausęsis Trampo prieš kevirtį amžiaus išsakytas mintis, kai jis nė nesiruošė tapti prezidentu. Tą interviu galima rasti ir dabar internete. Tai jo pažiūros yra stebėtinai stabilios. Nešokinėja vėjeliui papūtus. Man biednam esant suprantama, kad ne mano stovykla yra dešinieji. Tačiau, kai kairieji suįžūlėjo taip niekšiškai, kad pakelti ranką už tokius niekaip negalima. Taigi pas Trampa matau tiesiog daugiau teisingumo, antiglobalizmo.
    Suprantama, siaučiant propagandos audroms….. matyti tai ką matau, reikia turėti specifiškai kritinį mąstymą. Gal ne kiekvienam tai duota?
    Niekaip nesupranu, kaip tamstai tapau draugu?

    • Diedas:

     Taigi pasirinkai niką “DR” Jonas Ramanauskas@jo..tvajuradibogama…
     Kas tas “DR”??? Ne draugas?
     Priedo mat peremat tik tovariščiai tarpusavyje susišneka.

     • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      Nieko tokio Diede, kad nieko nesupranti. Tai internete suradau dar gerokai ankstesnį savo komentarą po straipsniu:

      D. Grybauskaitė CNN atsisakė komentuoti D. Trumpą, bet pabrėžė NATO svarbą
      • 2016-04-01 06:56:00
      • BNS inf.

      “dr. Jonas Ramanauskas
      Šeš, 2016-04-02 03:18
      Matydamas inirtingas kautynes pries Trumpa, nesvarbu ka jis bepasakytu, daryciau isvada, kad jis vienas ir realiausiu kandidatu, ne todel, kad kazkas sako, kad jis nusisneka ar nedasako iki galo, o todel, kad kritikuotojai atrodo, kaip sakoma, zemiau plintuso, visiskai niekingi ir parsidave. O Trumpas tikrai neidealus. Geriausia zinoma butu Sandersas, taciau jis yra blokuojamas visais pajegumais, taigi jo kelias yra sunkiausias. Nors apklausos rodo, kad Clinton laimes pries Trumpa, taciau tokiomis kalbomis netikiu, manau, kad tik Sanders gali laimeti pries Trumpa. Tiek to, menkas cia mano ismanymas, taciau Trumpo triumfa numaciau ir supratau jau pries gera pusmeti…. nes jo kritikuotojai ir be morales ir be vertybiu ir be smegenu.”

      Tai mokykis Diede matyti ne vien akimis, tačiau svarbiausiai matyti smegenimis. Kaip matai, mano situacijos matymas yra stabilus, nekintamas ir TEISINGAS. Suprantama, mane irgi niekina dėl to, kad siekiu atkūrti Konstitucinę santvarką Lietuvoje. Kad asmenys, kurie priesiekė laikytis Konstitucijos, jos ir laikytųsi. Tai už tai esu niekinamas, ignoruojamas, tyčiojamasi na ir t.t. Tas mane visiškai nestebina, nes suprantu kas darosi. Lietuvos naikintojai nemėgsta nei tiesos, nei teisingumo, nei demokratijos…. tai VAGYS, visapusiški vagys.
      O kad tamsta geriau apsišviestum ir pamatytum tai ką matau, tai kviečiu tamstą nepagailėti savo brangaus laiko ir pastudijuoti labai nuosekliai mano 2016-9-11 dokumentą “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Kad matytum, taip, kaip aš matau antikonstitucinės valdžios darbus, tai paskaityk abi mano straipsnio dalis: “Antkonstitucinės valdžios grožybės”. O tai, kad apsimeti nesuprantas dr. reikšmės, tai nesudaro jokios problemos. Rašau ir pasirašau taip kaip yra.
      A, gali dar pasiskaityti “Cenzūra Lietuvoje” arba “Rinkimų kodekso projekto aferizmai”. Taigi sėkmės skaitant ir mane kritikuojant, o kritiką labai mėgstu ir ypač dalykišką. Gi nedalykiška kritika parodo kritikuotojo kvailumą, tas yra irgi svarbu, o iš dalykiškos kritikos yra malonu pasimokyti. Taigi ką bedarysi, viskas man naudinga 🙂

      • Diedas:

       Draugas, Ponas, Neklystantysis Jonai Ramanauskai. Esu skaitęs Jūsų pamastymus apie nekonstituciškai išrinktą seimą. Pilnai su tuo sutinku.
       Bet tamsta šitomis rašliavomis nervindamas valdžiažmogius, tapot balta varna ir sugriovėt savo reputaciją.
       Taip aršiai kovojot už Astravo AE, taip nuoširdžiai palaikot Putino politiką ir jo remiamus kadrus,jau maniau pamatysiu Jus kokių nors valstiečių ar kitų kremlinų sąrašuose ir ti še snukiu į purvą. Aj aj aj kaip apmaudu.

       • Juozas P.:

        Diedas turėtų aiškiau kalbėti dėl Astravo.
        Kas per pinigai, kas per medžiotojai, kas per kova už Astravo AE?

        Kiek žinau, Kubilius ne medžiotojas, jis (būdamas Premjeru) dviračiu netoli Astravo važinėjosi ir ATSAKINGAI aiškino, kad tai muilo burbulas.

        JEDG pirmos kadencijos metu buvo Minske, o tada baltarusiai tik rinkosi VIETĄ atominei elektrinei- vieną iš 72!!!

        Tik vienas mūsų europarlamentaras 2010 ar 2011 metais bandė suorganizuoti bendrą pareiškimą dėl Astravo AE, bet NIEKAS jo nepalaikė. Vieningai.

        • Diedas:

         Atitrūkusiems nuo šalies realijų primenu, kad Lietuvoje, kartu su praėjusiais rinkimais buvo ir referendumas del atominės elektrinės. Rinktis buvo galimaiš dviejų. Arba Visagino, arba Astravo. Kremlius nepaigailėjo milijonų smegenų plovikamams ir referendumą laimėjo.

         • Juozas P.:

          o vis dėlto – tai, kad referendumu atsisakyta Visagino, nedavė mūsų valdžiaunykams teisės arogantiškai ”nematyti” Astravo.

          Dabar net koktu, kai tie patys nuo bačkos ragina kovoti … kai šaukštai JAU po pietų. Koktu.

         • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

          “Rinktis buvo galima iš dviejų. Arba Visagino, arba Astravo. Kremlius nepaigailėjo milijonų smegenų plovikamams ir referendumą laimėjo.”
          Tamstos smegenys SUPELYJĘ. Tai ko pasirinkai tą Astravą? Kodėl dar neužkasei atliekų nuo buvusios atominės? Esi propagandos auka. Lietuva yra NEPAJĖGI pastatyti atominės. Jau vieną statėme, tai A.Kubilius nestatytojams iš biudžeto išmokėjo 685 milijonus litų ir APVOGĖ, ar girdi, APVOGĖ Valstybę kraupiu mąstu. Turėtų sėdėti iki gyvos galvos, aukščiausio laipsnio niekšas ir nusikaltėlis. Ar kada nors tai suvoksi? Todėl atominės statymas yra Valstybės apvaginėjimas kraupiu mąstu ir pastatymas į pavojų, kuris lygus tautos sunaikinimui. Čia tuo klausimu galima kalbėti daug, kad ir strategiškai, būsi krizinėje situacijoje ŠANTAŽUOJAMAS, nes tas objektas yra PAŽEIDŽIAMAS. Tas pats ir su Astravu. Matau aiškiai, nesugebi mąstyti. Bet kuri atominė yra potencialus mirtinas pavojus. Lietuva neturi resursų susitvarkyti su avarija.
          Atominė Lietuvai tai tas pats KGBistų išmislas, kaip ir idiotiškas, nusikalstamas, antikonstitucinis, antidemokratinis Seimo rinkimų įstatymas, kurį priėmė signatarai ir pasirašė strategas Vytautas Landsbergis. Kai šitai suvoksi, tai pamatysi pasaulį kitomis spalvomis, jeigu nebus per vėlu. Dar gal tamsta kaip nors suvoksi tą būdą, kaip buvo besilpstantis sunaikintas Sąjūdis. Tai taip pat to pačio kgbistinio braižo darbas. Apie tai dar bus parašyta savo laiku ir tinkamoje vietoje.

          • Diedas:

           Ponas draugas Jonai Ramanauskai. Esat toli atsilikęs nuo dabartinių aktualijų. Pagal naujai įsigaliojančią Pasauluo tvarką, įtaką turės tik valstybės turinčios energetinių išteklių, kitos bus tik išnaudojamos vasalės. Taipogi valstybes valdyti galės tik tie, kurie moka daryti pinigus. Jau dabar įtaka matuojama ir pareigos skirstomos pagal sukauptų pinigų kiekį. Atsimerkit ir apsidairykit. Atėjo piniguočių laikai. O Lietuva turėjo progą už svetimus pinigus turėt galingą atominę elektrinę ir tapt Pasaulyje įtakinga, bet šitą šansą, Putinui pardavė pigūs alchašai..

          • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

           Tam Diedui žemiau. Sakote: “O Lietuva turėjo progą už svetimus pinigus turėt galingą atominę elektrinę ir tapt Pasaulyje įtakinga, bet šitą šansą, Putinui pardavė pigūs alchašai..”
           Kvailesnės minties neatsimenu kada begridėjau. Nori už svetimus pasidaryti įtakingu pasaulyje? Pasitikrink protelį. Kas tave mokino ir toks asmuo man tikrai ne draugas. Gali būti tikrai ramus.

          • S:

           Diedas netyčia teisybę čia parašė. Lietuva turėjo už svetimus pinigus pastatytą veikiančią Ignalinos AE ir galėjo būti įtakinga. Bet šitą turtą pardavė pigūs alchašai, balsuodami už ES narystę dėl bonkės Maksimos alaus 03 m.

 4. aaaa:

  Kaip ir kiekvienas portalas turi dvaro atstovų. Atkreipiau dėmesį į tikrą lietuvį ir diedą.

 5. ...:

  Pasaulis be sienų,šeima ir žmogus be privatumo?O su Dievu juk geriausia bendrauti “slaptoje”.Tai reikia sugriauti?Nepavyks,nes mes meldžiamės,o čia jau policininko nepastatytsi.

 6. Artojas:

  Diedas, dedulė ar dar kas nors iš kokios nors slaptos organizacijos, man tas pats.Tik noriu priminti, kad protingas naudos turi ir iš priešų, o kvailą ir savi išnaudoja . Dar galiu priminti, kad tautos ir valstybės naikinimui visos priemonės tinkamos, ypač laisvė be atsakomybės. O, Ramanauskas vienas iš protingiausių ir padoriausiu komentatorių šiame portale. Norint su Juo diskutuoti reiktų “paaugti”. Tai mamo kukli nuomonė.

  • Pikc:

   Ai, nekreipkite dėmesio – tiesiog “diedas” dar vis nuo rinkimų rezultatų (tiek Lietuvoj, tiek JAV) neatsigauna – ir vis pamiršta vaistukus išgerti, todėl ir siautėja komentaruose. Nieko čia ypatingo – elementarus psichikos sutrikimas, vadinamas libconismus vulgaris. Deja, labai sunkiai pagydomas – o dažniausiai prognozė gana nepalanki.

 7. visa politika yra valdoma:

  jie nori sunaikinti baltaja rase (tai yra zydu rase padaryti baltaja, o ariju rase sumaisyti su jais ir juodosiomis rasemis), o del sumazinimo gyv skaiciaus tai jie patys ji ir tycia padidino juoduju rasiu nes turbut nori ivykdyti pranasystes apie daugybe iszudytu po paskutinio apokalipses karo

 8. LosAngeles:

  ‘..O Lietuva turėjo progą už svetimus pinigus turėt galingą atominę elektrinę ir tapt Pasaulyje įtakinga, bet šitą šansą..’
  Toliau jau neidomu. Jei tai jusu nuosirdi nuomone, tai tamstai tikrai ne kas… Jei anekdotas, tai galima uzskaityti. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė