„Kelionių kompasas“: Vilniaus knygų mugė (I) (video) (0)

Vytautas Kandrotas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vytautas Kandrotas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

„Kelionių kompasas“ laidoje kalbiname žmones XVIII Vilniaus knygų mugėje, kuri vyko vasario 23–26 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

Pašnekovai: Vytautas Kandrotas – „Terra Publica“ leidyklos plėtros vadovas; Ona Nosevičienė – „Kelionės ir pramogos“ žurnalo redaktorė; Kristina Stalnionytė – žurnalistė, rašytoja, keliautoja; Andrius Užkalnis – rašytojas.

Vytautas Kandrotas – leidyklos „Terra Publica“ vyriausiasis fotografas, keliautojas, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautorius: „Lietuvos dvarai ir pilys“ (kartu su dr. I. Veliute), „Iškylos Lietuvoje. Kelionės ir receptai“, „Po Lietuvą su šeima“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“, „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“, „Lithuania travel guide“ ir kt. V. Kandrotas pristato naujausią, netrukus knygynus pasieksiančią „Nacionalinė ekspedicija: Nemunu per Lietuvą“ knygą.

Ona Nosevičienė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ona Nosevičienė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

„Kelionės ir pramogos“ žurnalo redaktorė Ona Nosevičienė pati mėgsta keliones, ypač tas, kurios turi išliekamąją vertę. Redaktorė pristato naujausio žurnalo numerio temas ir primena, kad žurnalas taip pat išleido atskirus leidinius apie Islandiją, Slovakiją, Juodkalniją, Kroatiją, Graikiją, kuriuose keliautojai suras daug vertingos medžiagos, vykstant į šias šalis.

Kristina Stalnionytė net tris kartus skirtingais keliais keliavo aplankyti Šv. Jokūbo kapo Ispanijoje. Jos knyga „Kelias į Santjago de Kompostelą“ išleidžiama jau antrą kartą, nes norinčių keliauti šiuo piligrimų keliu vis daugėja.

Kristina Stalnionytė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kristina Stalnionytė ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Andrius Užkalnis apie savo knygą „Užkalnio kelionės. Pavyduolių glamonės ir smalsiųjų gundymai“ sako: „Rašiau apie keliones, gavosi autobiografija“. Tai jau antroji Andriaus kelionių knyga ir jo šeštoji knyga apskritai. Andrius rašo kitaip ir savaip: jam svarbus tik galutinis rezultatas. Autorius žino, kad skaitytojas nervinsis ir sakys, kad ne taip reikia rašyti apie Ispaniją arba Japoniją. Žino, ir tyčia rašo taip, kad skaitytoją pastūmėtų link norimos reakcijos. Jis mėgsta manipuliuoti.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė