Seimo Pirmininkas išreiškė palaikymą Ukrainai (0)

LRKM nuotr.

LRKM nuotr.

Seimo Pirmininkas Viktoras Prankcietis susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Volodymyru Jacenkivskiu ir aptarė artimiausius Seimo darbus, nukreiptus Ukrainos palaikymui. Pasak parlamento vadovo, strateginis Lietuvos tikslas kurti  saugumą ir stabilumą ne tik šalies viduje, bet ir kaimynystėje. 

„Šiuo tikslu turime remti tolesnę Ukrainos integraciją į europines struktūras, reformų vykdymą, Ukrainos suverenitetą ir teritorinį vientisumą, išlaikyti tarptautinį Krymo okupacijos ir aneksijos nepripažinimą bei remti tarptautines pastangas sureguliuoti karinį konfliktą“, sako V. Pranckietis.

Kovo 16-18 dienomis Seimo Pirmininkas dalyvaus Romoje Europos Sąjungos parlamentų pirmininkų susitikime, skirtame Romos sutarties 60-mečiui ir vienas iš klausimų, kuriuo Seimo Pirmininkas pasisakys  Ukrainos klausimas.

„Negalime leisti, kad įvairių politinių permainų Europoje ir pasaulyje laikotarpiu Ukraina išnyktų iš politinės darbotvarkės. Tarptautiniuose parlamentarų forumuose, kuriuose man teks asmeniškai dalyvauti, aš aktyviai akcentuosiu paramą Ukrainai“, sako Seimo  Pirmininkas. 

Seimas viename iš pirmųjų posėdžių, lapkričio 15 d. priėmė rezoliuciją „Dėl Lietuvos Respublikos užsienio, saugumo ir gynybos politikos nuoseklumo ir tęstinumo 2016-2020 metais“, kurioje numatyta veiksmus nukreipti Ukrainos palaikymui.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė