Palangoje prasidėjo Lietuvos jaunimo bokso čempionatas (0)

Palanga.lt nuotr.

Palanga.lt nuotr.

Palangoje trečiadienį, vasario 22 d., prasidėjo Lietuvos jaunimo bokso čempionatas, į kurortą sukvietęs per šimtą pajėgiausių jaunųjų boksininkų.

Keturias dienas – nuo vasario 22 d. iki vasario 25 d. – universalioje Palangos sporto arenoje savo pajėgumą demonstruos geriausi jaunimo boksininkai. Rengėjai žada, kad kovos bus įdomios ne tik sportininkams, bet ir žiūrovams.

„Į Palangą suvažiavo pajėgiausi jaunimo boksininkai iš visos Lietuvos, tarp kurių – itin perspektyvus panevėžietis Eividas Avižonis, taip pat – pirmojo po Nepriklausomybės atgavimo olimpinį medalį pelniusio Lietuvos boksininko Evaldo Petrausko brolis Lukas. Lietuvos jaunimo bokso čempionatas yra antros pagal sportininkų pajėgumą bokso varžybos šalyje, jų metu paaiškės ne tik naujieji šalies jaunimo čempionai, bet ir Lietuvos jaunimo bokso rinktinės sudėtis, bus renkamas šios rinktinės treneris “, – kalbėjo vienas iš šio čempionato organizatorių, Palangos boksininkų treneris Saulius Simė.

Lietuvos jaunimo bokso čempionate savo pajėgumą išbandys 98 vaikinai bei 18 merginų, juos atlydėjo apie 30 trenerių, teisėjaus 15 teisėjų. Tarp dalyvių – 8 palangiškiai.
Boksininkų kovas Palangos sporto arenoje žiūrovai gali stebėti kasdien nuo 16 val., o šeštadienį, vasario 25 d., vyksiantis finalas prasidės 12 val. Kiekvieno renginio trukmė – maždaug 3 valandos, įėjimas į visas Lietuvos jaunimo bokso čempionato varžybas – nemokamas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė