„Kelionių kompasas“: Nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės su motociklais (video) (0)

Vilius Navickas, Gerimantas Statinis ir Jolanta Navickienė | Alkas.lt nuotr.

Vilius Navickas, Gerimantas Statinis ir Jolanta Navickienė | Alkas.lt nuotr.

Pašnekovai: keliautojai, knygos „Motociklais aplink pasaulį. Per Amerikos žemynus“ autoriai – Jolanta ir Vilius Navickai.

Vilius Navickas – iškeitęs Vilniaus mero kėdę į motociklo balną ir garsaus alpinisto Felikso Mieliausko duktė Jolanta Navickienė, davusi įžadą nekopti į kalnus, su motociklu keliauja per pasaulį. Ne vienu atokvėpiu, tačiau etapais. Pastarasis truko tris mėnesius ir nusidriekė nuo Aliaskos iki Ugnies Žemės. Per du Amerikos žemynus nuvažiuoti 28 tūkstančiai kilometrų ir aplankyta 15 šalių. Unikali patirtis sugulė į knygą „Motociklais aplink pasaulį. Per Amerikos žemynus“.

Gyventi laisva motociklininko dvasia, tvirtai įsikibus į vyro liemenį Jolantai patinka, ji sako: „Kelionės motociklu – pačios įsimintiniausios. Užuodi tos šalies kvapą, grožiesi jos gamta“. Laidoje sužinosite, kad lietuviškas vairuotojo pažymėjimas galioja ne visur, todėl susiruošę keliauti per pasaulį, pasidomėkite apie tose šalyse galiojančius įstatymus. JAV policininkas, patikrinęs jūsų lietuvišką vairuotojo pažymėjimą gali reikalauti pateikto vertimo į anglų kalbą.

Laidą veda kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė