Vyriausybė teikia Seimui jos programą įgyvendinančius teisės aktų projektus (0)

Lietuvos Respublikos Vyriausybė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Lietuvos Respublikos Vyriausybė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Vyriausybė šių metų Seimo pavasario sesijai teikia svarstyti ir priimti daug svarbių projektų, kuriais įgyvendinama Vyriausybės programa.

Vyriausybė yra išskyrusi penkias svarbiausias sritis: darni, atsakinga ir sveika visuomenė; švietimo, kultūros ir mokslo  kokybės bei efektyvumo didinimas; viešojo sektoriaus efektyvumo ir skaidrumo didinimas; darni ir konkurencinga ekonomikos plėtra; saugi valstybė.

Būtent joms Vyriausybė skirs daugiausia dėmesio. Todėl didžioji dalis siūlomų projektų, kurie bus teikiami Seimui, yra iš šių minėtų sričių.

Vyriausybė planuoja Seimui pateikti projektus, susijusius su Darbo kodekso tobulinimu, vaistų kainų mažinimu, valstybinės reikšmės kelius prižiūrinčių valstybės įmonių pertvarka, miškų urėdijų sujungimu.

Bus siekiama paspartinti nuosavybės teisių atkūrimo į žemę miestuose procesą ir taip kuo skubiau įvykdyti valstybės prisiimtus įsipareigojimus piliečiams, didinti viešojo sektoriaus efektyvumą, optimizuoti bendrąsias funkcijas, įgyvendinti privalomas rekomendacijas dėl narystės Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje.

Dalis projektų yra susiję ir su Europos Sąjungos teisės aktų, Konstitucinio Teismo nutarimų, Valstybės kontrolės ar Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijų įgyvendinimu, sprendžia iškilusias jų taikymo problemas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė