„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Loreta Jastramskienė – į Grįžulo Ratus bilietų nereikia… (video) (0)

Loreta Jastramskienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Loreta Jastramskienė | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Loreta Jastramskienė savo naujojoje knygoje tikrai neina tiesiu keliu. Lyg ir žadėdama bilietą į Grįžulo ratus, galiausiai ji pareiškia, kad bilietai į ten neparduodami.

Menas ir jo dalis  literatūra, turėtų taurinti ir keisti pasaulį, tačiau Loreta grįžta prie senuko Žano Žako Ruso ir primena, kad visai jis nenorėjo keisti pasaulio, o su jo vėliava pradėta kruvinoji Prancūzijos revoliucija buvo kitų žmonių ir kitų gaivalų padarinys. Rašytoja susitinka su Šarliu Bodleru ir Kristijonu Donelaičiu, natūraliai keldama ne tik susidomėjimą, bet ir teisėtą klausimą – kas bendro tarp vidinių demonų kamuojamo prancūzų poeto ir tarsi vidinės ramybės bei orumo kupino būrų dainiaus.

Daug susitikimų mūsų laukia Loretos Jastramskienės naujojoje knygoje „Bilietas į Grįžulo Ratus“. Ir yra gera, kad šiais skubos laikais dar yra žmonių, kurie randa laiko darganotą dieną, susigūžę fotelyje, paimti įrankas ne kompiuterį, o knygą ir leistis į tolimą nepakartojamą kelionę. Nesvarbu, kad į ją bilietų niekas neparduoda…

Loretą Jastramskienę kalbina Audrys Antanaitis

Loretos Jastramskienės knyga “Bilietas į Grįžulo ratus” bus pristatyta Vilniaus knygų mugėje vasario 23 dieną, 15 val. 5.5. salėje.

Kategorijos: Alko radijas, Grožinė kūryba, Literatūra, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė