Valstybės atkūrimo diena paminėta Varšuvos Karališkuosiuose rūmuose (0)

Urm.lt nuotr.

Urm.lt nuotr.

Lietuvos ambasada Varšuvos Karališkuosiuose rūmuose vasario 16 dieną surengė Valstybės atkūrimo 99-ųjų metinių minėjimą, kurio metu Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Šarūnas Adomavičius pabrėžė Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo svarbą, pristatė bendrus tikslus ir darbus.

Lietuvos ambasadorius Lenkijoje Šarūnas Adomavičius susirinkusiems pažymėjo, jog „Lietuva savo nepriklausomybę atkūrė ant daugiaamžės valstybingumo istorijos pamatų“, akcentavo, jog tarpukaryje Lietuva dinamiškai vystėsi, tačiau, nusikalstamas Ribentropo-Molotovo paktas nutraukė Lietuvos valstybingumą.

Š. Adomavičius pabrėžė, jog šių dienų Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimas yra labai svarbus dėl saugumo padėties regione, todėl reikia stiprinti NATO rytinį flangą. „Lenkija jau pasveikino atvykusius JAV karius, o Lietuvoje savo misiją pradėjo NATO tarptautinis kontingentas, vadovaujamas Vokietijos“. Ambasadorius padėkojo NATO sąjungininkams bei Lenkijai už dalyvavimą Baltijos šalių oro erdvės policijos NATO misijoje.

Ambasadorius padėkojo renginyje dalyvaujantiems Lenkijos lietuviams, pažymėjo jų ryšių su Lietuva išlaikymo svarbą.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė