Konkursas „Vilnius išranda 2017“ pirmą kartą suburs Lietuvos išradėjus (video) (0)

„Vilnius išranda 2017“ | Rengėjų nuotr.

„Vilnius išranda 2017“ | Rengėjų nuotr.

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniuje, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre, bursis pirmas ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017“. Išradėjai iš Lietuvos kviečiami teikti paraiškas bei registruoti savo išradimus konkurso internetiniame puslapyje iki sausio 31 d. 

Konkursą rengenčio Benedikto Gylio paramos fondo atstovų teigimu, neįprastas  sumanymas rengti pirmą tokio masto išradimų konkursą Lietuvoje gimė kelerius metus stebint šalies technologijų rinką ir naujus joje sužimbančius talentus.

„Jau 5 metus domiuosi Lietuvos išradėjų veiklomis. Matydamas dešimtis viešojoje erdvėje pasirodančių įdomių lietuvių sukonstruotų išradimų, nusprendžiau kad juos išvysti vienoje vietoje būtų smalsu tūkstančiams Lietuvos žmonių. Taip pat norėjosi pasiūlyti alternatyvių idėjų, skatinti kūrybingumą ir pristatyti platesnį požiūrį į verslą šiuo metu startuolius kuriančiam jaunimui“, – apie projekto idėją kalba fondo vadovas Benediktas Gylys. 

Pasak renginio sumanytojo B. Gylio, „Vilnius išranda 2017“ dalyviai varžysis ne tik dėl 21 tūkst. eurų prizinio fondo, bet ir dėl investuotojų dėmesio.

„Dvi dienas vyksiantis konkurso pristatymas bus atviras kiekvienam vilniečiui ir miesto svečiams, o socialiniuose tinkluose projektu jau domisi tūkstančiai žmonių. Renginyje tikimės sulaukti ir svarbiausių šalies verslo atstovų bei politikų. Dalyviai turės galimybę betarpiškai bendrauti su potencialiais investuotojais, gauti vertingų patarimų ir sutikti kūrybingų bendraminčių, taigi visus drąsius išradėjus kviečiame paskubėti teikti savo idėjas konkursui“, – teigia Benedikto Gylio paramos fondo vadovas.

Konkursui pateikti ir komisijos atrinkti dalyvių darbai varžysis trijose kategorijose. „Didžiausio išradimo“ titulas atiteks inovatyviausiai idėjai ir jos išradėjui. „Finansiškai perspektyviausiu“ bus paskelbtas išradimas, galintis sparčiausiai išjudinti pardavimų rinką. „Žaliausio išradimo“ nominaciją laimės gamtai draugiškiausią ir labiausiai vartotojų sąmoningumą skatinančią idėją pasiūlęs konkursantas.

Konkurse „Vilnius išranda 2017“ norintys dalyvauti išradėjai savo idėjas siūlyti gali iki kovo 15 d. Komisijos atrinkti dalyviai bus paskelbti kovo 20 d.

Paraiškas teikti ir daugiau apie konkursą sužinoti galima internetinėje svetainėje www.vilniusisranda.lt.

Konkursą „Vilnius išranda 2017“ rengiantis Benedikto Gylio paramos fondas vykdo projektus, skatinančius laisvą saviraišką, verslumą bei kūrybingumą, noriai remia jaunuosius Lietuvos talentus.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė