Dėl ryšių su Rusija atsistatydino JAV nacionalinio saugumo patarėjas (0)

Donaldas Trampas | youtube.com stopkadras

Donaldas Trampas | youtube.com stopkadras

JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Maiklas Flinas pranešė paliekantis postą, kai pasirodė pranešimų, kad jis klaidino Donaldo Trampo administracijos pareigūnus, pateikdamas informaciją apie savo ryšius su Rusija, praneša CNN.

„Aš buvau suteikęs ne visą informaciją išrinktajam viceprezidentui ir kitiems apie savo ryšius su Rusija. Nuoširdžiai atsiprašiau prezidento ir viceprezidento, jie mano atsiprašymą priėmė“,  sakoma M. Flino laiške.

M. Flinas klaidino administracijos pareigūnus dėl jo bendravimo su Rusijos pasiuntiniu apie Maskvai taikomas sankcijas. Iš pradžių jis teigė, kad su aukštu Rusijos pareigūnu ta tema nesikalbėjo. Vėliau M. Flinas Baltųjų rūmų pareigūnams pripažino, kad sankcijų klausimas galbūt buvo aptariamas per pokalbį su Rusijos ambasadoriumi Sergejumi Kisliaku.

M. Flinas buvo ištikimas D. Trumpo šalininkas per prezidento rinkimų kampaniją, nors jo ryšiai su Rusija ir anksčiau kėlė susirūpinimą kai kuriems aukšto rango pareigūnams.

D.Trumpas laikinuoju nacionalinio saugumo patarėju paskyrė dimisijos generolą leitenantą Kitą Kelogą, kuris anksčiau dirbo JAV Jungtiniame štabų vadų komitete.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė