Ketverius metus Lietuvoje praleidęs H.S. Binyaras: tai šalis, į kurią visada norėsiu sugrįžti (0)

Hasanas Serkanas Binyaras | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Hasanas Serkanas Binyaras | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Ketverius metus vadovavęs vienos didžiausių pasaulyje skrydžių bendrovių „Turkish Airlines“ atstovybei Lietuvoje Hasanas Serkanas Binyaras teigia, kad Vilnius puikus miestas plėtoti verslui, saugiai gyventi šeimai ir auginti vaikus. O svetingumu lietuviai nenusileidžia turkams.

„Labiausiai man patiko Lietuvių svetingumas. Būdamas užsieniečiu niekada nesijaučiau svetimas Lietuvoje. Esu laimingas, kad turėjau galimybę čia gyventi. Daugeliui žmonių paklausus, kur norėtum gyventi – Danijoje, Anglijoje ar Lietuvoje – rinkčiausi Vilnių.

Aš gyvenau prie Vingio parko ir mačiau žmones, bėgiojančius net antrą valandą nakties. Tai rodo, kad čia yra saugu. Maistas parduotuvėse ir restoranuose geras. To negali pasakyt apie kai kuriuos Europos miestus. Vilnius suteikia daug galimybių užsieniečiams ir jaučiuosi labai laimingas, kad galėjau čia gyventi ketverius metus“, – sakė Serkanas.

Prieš atvykdami į Lietuvą Serkanas daugiau nei dešimt metų praleido Anglijoje. Į Lietuvą su žmona Burcu atvyko 2013 m. Čia gimė jų dukra. Šiuo metu naujaisiais turko namais tapo Kopenhaga. Pagal įmonėje taikomą rotacijos principą, vienoje šalyje vadovai praleidžia 4-5 metus. Prieš išvykdamas iš Lietuvos, Serkanas interviu „Alkui“ teigė ir toliau besijaučiantis tarsi Lietuvos ambasadorius ir nepamiršta su kolegomis pasidalinti įspūdžiais apie mūsų šalį.

„Jei pasibaigus karjerai pamatysite mane Lietuvoje, neturėtumėte būti nustebę“, – pridūrė pašnekovas.

Turkijos skrydžių bendrovė vykdo skrydžius į 291 oro uostą, 116 šalių Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje. Tai į daugiausiai šalių skraidančios avialinijos pasaulyje.

Visas pokalbis su Hasanu Serkanu Binyaru apie Lietuvą, Turkiją ir skrydžius jau greitai laidoje „Kylam“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė