Z. Vaišvila. Nepatenkintieji D. Trampu Lietuvoje – galite įsijungti į kovą su juo! (video) (25)

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Vasario 15 d. JAV įvyks Djuko Universiteto Šiaurės Karolinoje finansuojamas darbinis pasitarimas „Veiklos idėjos Trampo laikotarpiu“, kuriame studentai bus mokomi dalyvauti veikloje prieš JAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) vadovaujamą Vyriausybę. Renginiui vadovaus LGBT aktyvistė Mandi Karter (Mandy Carter).

M.Karter šauniame renginio ir judėjimo video pristatyme, su kuriuo galima susipažinti šio judėjimo interneto svetainėje, skelbia, kad būtina vystyti supratimą apie socialinio teisingumo judėjimų viešos politikos „širdžių ir protų keitimo supratimo“ svarbą:

M. Karter sieks paaiškinti, kad „Šiaurės Karolinos moralinis Monday (Pirmadienio) judėjimas“ gali tapti pavyzdžiu, kaip telkti koaliciją, kuri „drauge suteiktų žmonėms socialinį teisingumą kovoti prieš Trampo Vyriausybę.“

Renginį finansuoja Djuko Universiteto Genderizmo, seksulaumo ir feminizmo studijų programa.

Šioje kovoje rekomenduojama naudotis Facebook ir kitais socialiniais tinklais.

Tiems, kurie ir Lietuvoje nori įsijungti į šią gyvybiškai svarbią kovą prieš JAV Prezidentą D. Trampą, gali tai padaryti jau oficialiai. Tereikia apsilankyti šio judėjimo interneto svetainėje, kurioje galima susipažinti su Praktinių veiksmų vadovėliu,  paskelbtu dar 2017 m. sausio 5 d., t.y. 15 dienų prieš JAV Prezidento D. Trampo inauguraciją, kada naujoji JAV Vyriausybė ne tik dar nevykdė jokios veiklos, bet ir nebuvo dar paskirta.

Šioje interneto svetainėje ir galima oficialiai registruotis šio antivyriausybinio judėjimo JAV nariu. Privatumas garantuojamas.

Interneto svetainėje judėjimo narių iš Lietuvos laukiama – apsilankius svetainėje svečiui iš Lietuvos, judėjimo dalyvio regstracijai nereikia pasirinkti šalies, nes laukelyje „šalis“ įrašas „Lithuania“ pats svetingai pasitiks jus.

Tikiuosi, kad drąsūs žengti šį žingsnį bus 120 žmonių, kurie š.m. sausio 21 d. Vilniuje dalyvavo dvasia artimose eitynėse „Sister March Vilnius“.

Deja, tuos, kurie taps šio judėjimo nariu, aš nuvilsiu. Aš į šį judėjimą nestosiu.

VSD ir KAM Antrojo operatyvinių tarnybų departamento 2015 m. grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitoje esu pripažintas grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Todėl nesinori būti apkaltintu dar ir veikla prieš JAV Vyriausybę.

Tuo labiau, kad netrukus ryžtingai bus įteisintas JAV kariuomenės buvimas Lietuvoje.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

25 komentarai

 1. Vilnietis:

  Manau, šauni amerikiečių idėja.
  Su politiniu absurdu reikia kovoti aktyviai. Tad nieko nuostabaus, kad nors kiek giliau mąstantys amerikiečiai vienijasi prieš prorusišką populistą Trumph.
  Tokios tendencijos jaučiamos visur. Visur, kur pastaruoju metu įsitvirtino populistinės jėgos, mąstantys žmonės vienijasi prieš juos. Taip yra ir Lenkijojoje, ir Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje.
  Pagaliau, taip yra ir Lietuvoje. Pažiūrėkit – ar populistinė Valstiečių partija turi daug rėmėjų Lietuvos inteligentijos, žurnalistų, akademinės bendruomenės tarpe? Tikrai ne. Ir tai natūralu, nes mąstantys žmonės visuomet susivienija prieš absurdą.

 2. Bartas:

  Kas gali paaiškinti tokį dalyką. Na nesuprantu ir viskas. Kodėl po karo , tose šalyse , kur buvo pasilikusi “skarmalių, išvaduotojų” kariauna – ubagynas. O , kur liko ir tūno “amerikoniškas – britiškas imperializmas,” gerovė .
  Kodėl “fašizmą ” dar iki šiol nenugalėjusi ir su juo kariaujanti “didi dvasinga šalis”, nori nusipirkti pas “pasmerktuosius” šikpuodžių su valdikliu “11 – kai programų”.

  • Juozas P.:

   Yra dar vienas – pralaimėjusių šalių paradoksas. Praėjus 15 metų po IIPK pagal pragyvenimo, ekonomikos rodiklius į pirmas vietas iškilo pralaimėjusios šalys – Vokietijos federacinė bei Japonija, kažkiek ir Italija.

   Sovietiniai propagandistai, beje, dabar vardijami ekspertais, labai nemėgo šito klausimo, bet aiškino – va, kas būna šalyje, kuri neturi armijos- karinių išlaidų etc.
   Matyt, jie vis tik teisingai aiškino – Maršalo planas veikė gi visoje Vakarų Europoje ir Turkijoje.

   Beje- tas Maršalas joks ekonomistas, o …generolas JAV ir ne bet koks, o daug žvaigždžių turįs Kariuomenės generolas! Iš tikro pelnytai gavo Nobelio premiją 1953 metais, užsienio reikalų JAV ministras, generolas – ir ne bet kokią- Taikos premija!

   Čerčilis maždaug tais metais IRGI gavo Nobelį, tik už … literatūrą! Kaip Hemingvėjus.

   Va, čia tai buvo politikai!

   Dabar – apgailėtini – Obama ir Co. Deja ir …

   Trampas, panašu, KITOKS! Jeigu jis neaplaužys ragų žiniasklaidai ir savo žvalgybų bezdariams – Vakarų KULTŪRAI – 3,14!!!

  • Gustavas:

   Imant trukti russijos karinei pramonei lėšų gamyklos ir institutai nebegeba patobulinti rakėtų valdymo mechanizmų. Šikpuodžių valdikliai yra vienintelė išeitis.
   Zigmai, jei tu butum pripažintas grėsme rusijos nacionaliniam saugumui butum vyras o daba Lietuvos . Nėra ko didžiuotis .

 3. > vilnietis:

  tamstelė, turbūt norėtum būti priskirtas prie mąstančių. Deja. Būtent nemąstantys jungiasi į tokius “paradus” pagal seniai žinomą tik šiek tiek modifikuotą šūkį “Visų šalių… vienykitės”. Ir strategija labai paprasta: įkyriai lįsti pagal savo įpročius į visas skyles ir kada padorūs žmonės susierzina, tikslas pasiektas. Galima juos apšaukti homofobais, fašistais bei panaudoti kitus plataus jų patyčių arsenalo štampus. Tai šlykštu.

 4. Supažangėsim:

  laukiame, kad atvyktų daugiau tokių daržo kaliausių ir mus “perauklėtų”. Būsim sotūs, laimingi, šiltai aprengti ir ryžtingai kovosim prieš trumpus, trampus, trimpus bei kolektyviai nukvailėsim.

 5. Pušis:

  “…nes mąstantys žmonės…” DDDDD Tai kuria kūnelio vieta jie mąsto, jei “renginiui vadovaus LGBT aktyvistė”?
  Galvos šitiems “mąstytojams” jau nebereikalingos?

 6. Kęstutis:

  …o kodėl reikia kovoti prieš teisėtai išrinktą prezidentą???

 7. Kestuti:

  negi dar nesupratai? Ne ta išrinko. Kaip ir pas mus. Pinigai paimti,o valdžia nepaimta.

 8. Diedas:

  Šiū dienų absurdiško Pasaulio atspindys.
  Po straipsniais kur aprašomos Lietuvos problemos liečiančios mus visus, komentarų vos vienas kitas arba visai nėra.
  Jasaitis savo straipsnyje iškelia konkrečius skaudulius ir siūlo sprendimus. Žmogus serga už Tėvynę ir rūpinasi jos ateitimi. Komentrų nulis. Niekam neįdomu, nors tik tokie žmonės pila vandenį ant progreso malūno.
  Po kvaktelėjusio kremlinio agitatoriaus, atvirai kenkiančio Lietuvai, paistalais apie kažkokią susireikšminusių moterėlių arbatėlę,(tokių judėjimų Amerikoje tūkstančiai) nuomonių jau virš dešimties.

 9. Vasario 16-oji,
  Kovo 11-oji
  ***
  kuo sirgsime, – 🙂
  kuo sergame

  (štai susirgom, – kaimynai, sirgo, bendradarbiai, kiti; gydėmės įvairiai:
  snarglinėjimai, kosuliukai, čiauduliukai aprimo; ramus ir gan
  v a i s t a ž o l i n g a i atkaklus “išsibakterinimas” įvyko visgi… )

  o kuo Zigmą (ar ir Jasaitį, užgvelbą “Mokslo…LIETUVOS”) gydysim,
  bet… argi esmiškai pagydomi.. abu (kaip ir aš, kaip ir Tu) iį prigimties,
  – mat …diagnozė, tai – a k i v a i z d i nepagarba(!):

  toks, malonus, įdomus, gal keistokas (mums, ramesniems euro-
  piečiams ), tas JAV-ių prezidentas, bet.. su VASARIO 16 tai
  pasveikinęs, ir gan gražiai, netgi jausmingai (nors sako..formalumas)

  Tai, – bent iki 17-tos kokios Vasario pakentėt galėję mES,
  bet ..kai jau sergame,
  už Zigmą, Jasaitį, ar kitus n e v y k ė l i u s, tai ir nevyksta nieko

  (įskaitant Mokslų Akademijos, ar “Mokslo Lietuvos” …užribius””)

 10. Juokingi kovotojai, donkichotiški. Dauguma amerikiečių išrinko, ne koks perversmas. o pralaimėjusieji visad visur nepatenkinti. Perversmo reiktų kai kuriems mūsų nusišnekantiems.

 11. LosAngeles:

  LGBT jau pradeda atvirai reikstis kaip politine jega. Ir nekeista kad pries Trumpa, kadangi pastarasis gerokai maziau ‘demesio’ jiems skiria nei buvo prie Barako. Kas vyksta? kokia tai kova tarp kazkokiu grupuociu, ir Trumpas akivaidziai netenkina spaudos magnatu, LGBT, demokratu gerbeju, liberaliu poitikieriu… Paprastiems zmonems tai gali iseiti i nauda, gal kazkiek pazabos visa ta provokatoriu sutve

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė