Z. Vaišvila. Nepatenkintieji D. Trampu Lietuvoje – galite įsijungti į kovą su juo! (video) (25)

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Donaldas Trampas | Alkas.lt nuotr.

Vasario 15 d. JAV įvyks Djuko Universiteto Šiaurės Karolinoje finansuojamas darbinis pasitarimas „Veiklos idėjos Trampo laikotarpiu“, kuriame studentai bus mokomi dalyvauti veikloje prieš JAV Prezidento Donaldo Trampo (Donald Trump) vadovaujamą Vyriausybę. Renginiui vadovaus LGBT aktyvistė Mandi Karter (Mandy Carter).

M.Karter šauniame renginio ir judėjimo video pristatyme, su kuriuo galima susipažinti šio judėjimo interneto svetainėje, skelbia, kad būtina vystyti supratimą apie socialinio teisingumo judėjimų viešos politikos „širdžių ir protų keitimo supratimo“ svarbą:

M. Karter sieks paaiškinti, kad „Šiaurės Karolinos moralinis Monday (Pirmadienio) judėjimas“ gali tapti pavyzdžiu, kaip telkti koaliciją, kuri „drauge suteiktų žmonėms socialinį teisingumą kovoti prieš Trampo Vyriausybę.“

Renginį finansuoja Djuko Universiteto Genderizmo, seksulaumo ir feminizmo studijų programa.

Šioje kovoje rekomenduojama naudotis Facebook ir kitais socialiniais tinklais.

Tiems, kurie ir Lietuvoje nori įsijungti į šią gyvybiškai svarbią kovą prieš JAV Prezidentą D. Trampą, gali tai padaryti jau oficialiai. Tereikia apsilankyti šio judėjimo interneto svetainėje, kurioje galima susipažinti su Praktinių veiksmų vadovėliu,  paskelbtu dar 2017 m. sausio 5 d., t.y. 15 dienų prieš JAV Prezidento D. Trampo inauguraciją, kada naujoji JAV Vyriausybė ne tik dar nevykdė jokios veiklos, bet ir nebuvo dar paskirta.

Šioje interneto svetainėje ir galima oficialiai registruotis šio antivyriausybinio judėjimo JAV nariu. Privatumas garantuojamas.

Interneto svetainėje judėjimo narių iš Lietuvos laukiama – apsilankius svetainėje svečiui iš Lietuvos, judėjimo dalyvio regstracijai nereikia pasirinkti šalies, nes laukelyje „šalis“ įrašas „Lithuania“ pats svetingai pasitiks jus.

Tikiuosi, kad drąsūs žengti šį žingsnį bus 120 žmonių, kurie š.m. sausio 21 d. Vilniuje dalyvavo dvasia artimose eitynėse „Sister March Vilnius“.

Deja, tuos, kurie taps šio judėjimo nariu, aš nuvilsiu. Aš į šį judėjimą nestosiu.

VSD ir KAM Antrojo operatyvinių tarnybų departamento 2015 m. grėsmių nacionaliniam saugumui ataskaitoje esu pripažintas grėsme Lietuvos nacionaliniam saugumui.

Todėl nesinori būti apkaltintu dar ir veikla prieš JAV Vyriausybę.

Tuo labiau, kad netrukus ryžtingai bus įteisintas JAV kariuomenės buvimas Lietuvoje.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė