Teisingumo ministrė nušalino nuo pareigų Kalėjimų departamento ir Kauno tardymo izoliatoriaus vadovus (0)

Mildą Vainiutė ir Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Milda Vainiutė ir Dalia Grybauskaitė | lrp.lt, R. Dačkaus nuotr.

Teisingumo ministrė Milda Vainiutė pasirašė įsakymą, kuriuo laikinai nuo pareigų nušalino Kalėjimų departamento vadovę Živilę Mikėnaitę ir Kauno tardymo izoliatoriaus laikinąjį  vadovą Edvardą Kviatkauską.

Jų atžvilgiu Teisingumo ministerija yra pradėjusi tarnybinį tyrimą dėl galimų finansinių ir kitų pažeidimų Kauno tardymo izoliatoriuje.

„Komisija dirba labai intensyviai, apklausia darbuotojus, renka  tyrimui reikalingą medžiagą. Atsižvelgdama į komisijos pateiktas pirmines išvadas, priėmiau sprendimą laikinai nušalinti  nuo pareigų departamento ir izoliatoriaus vadovus“,  – pažymi ministrė M. Vainiutė.

Ministrės pavedimu Kalėjimų departamento direktoriaus funkcijas atliks šio departamento patarėjas Antanas Laurinėnas, o Kauno tardymo izoliatoriaus – direktoriaus pavaduotojas Arvydas Venclovas.

Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad dar šią savaitė tikisi sulaukti pirmųjų atsakymų iš Teisingumo ministerijos. Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat teigė laukianti aiškaus ir konkretaus atsakymo dėl galimų pažeidimų Kauno tardymo izoliatoriuje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė