Svarstoma galimybė peržiūrėti minimalių poreikių dydį (0)

socmin.lt nuotr

socmin.lt nuotr

Vasario 8 d. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas (SRDK), atsižvelgdamas į tai, kad jau keletą metų nėra didinami baziniai dydžiai (valstybės remiamos pajamos, bazinė socialinė išmoka ir daugelis kitų), su kuriais susietas socialinės paramos ir kt. išmokų apskaičiavimas, išklausė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informaciją dėl galimybių juos peržiūrėti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjas prof. Romas Lazutka informavo Seimo komitetą apie svarstomą galimybę įvesti naują minimalių poreikių dydį. Su minimalių poreikių dydžiu (o ne su šiuo metu taikoma bazine socialine išmoka) svarstoma galimybė ilgainiui susieti didžiąją dalį ar net visas socialines išmokas.

Ministerijos atstovas patikino, kad siekiama priimti sprendimus dėl naujo dydžio įvedimo, kartu ir valstybės remiamų pajamų padidinimo iki kol bus baigtas rengti kitų metų valstybės biudžeto projektas.

Komiteto pirmininkas Algirdas Sysas išreiškė viltį, kad Seimui pateiktame 2018 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projekte bus įvertintos komitetui pristatytos naujos nuostatos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė