„Kelionių kompasas“: „Adventur 2017“ (II) (video) (0)

Rolandas Janickas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Rolandas Janickas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

„Kelionių kompasas“ (II) laida kalbina žmones 5-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2017“, kuri vyko sausio 20–22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje. Pirma dalis ČIA.

Pašnekovai:

Telšių rajono kaimo turizmo sodybos „Angelų malūnas“ savininkas – Ričardas Rasiukas pasakoja, kad jų malūnas išskirtinis, nes tradiciniai būna Velnių, o čia jų, su gerąja aura, nes juos saugo Angelai. Ričardas rodydamas išskirtinį masažą su žilvyčio šluotelėmis, kviečia patiems įsitikinti pirties procedūros galia ir Virvyčios upės kraštovaizdžio grožiu ir siūlo atvykti į Luokės seniūnijoje esantį Kūlio Daubos kaimą.

Ukmergės rajono meras – Rolandas Janickas tvirtina, kad piliakalnį viduryje miesto turi tik sostinė ir Ukmergė. Senasis miesto pavadinimas sietinas su legenda ir galbūt greitu metu miestas pasipuoš Vilkmergės statula, kuri jį garsins visoje Europoje, panašiai kaip Briuselio berniukas. Meras kviečia aplankyti ir Prezidento Antano Smetonos dvarą Užugiryje, kuris jau atvėręs duris lankytojams.

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakulteto dekanė – Teodora Dilkienė džiaugiasi, kad daugiausiai lankytojų turi jų fakultetas, nes senjorai mėgsta keliauti ir yra aplankę daugelį kraštų.

„Turkish Airlines“ Lietuvos filialo vadovas – Hasan Serkan Binyar pasakoja, kad Turkijos avialinijos yra vienos didžiausių Europoje, jos remia kultūrą ir sportą. Šioje parodoje pristatomi nauji maršrutai į egzotiškus kraštus: Kubą ir Seišelių salas.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė