Susisiekimo ministerija kreipėsi STT ir Generalinę prokuratūrą dėl VĮ „Oro navigacija“ veiklos (0)

lektuvas.skrydziai_aviasistemos.ltSusisiekimo ministras Rokas Masiulis raštu kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą ir Generalinę prokuratūrą prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl Valstybės įmonės  „Oro navigacija“ galimai padarytų nusikalstamų veikų.

Į šias institucijas ministerija nusprendė kreiptis susipažinusi su viešai paskelbtomis Viešųjų pirkimų tarnybos išvadomis ir įvertinusi ministerijos atlikto  „Oro navigacijos“ veiklos vidaus audito ataskaitą.

Ministerijos nuomone, galima daryti prielaidą, jog „Oro navigacijos“ vadovo ir galimai kitų susijusių asmenų veiksmai gali turėti Baudžiamajame kodekse numatytų nusikalstamų veikų požymių.

STT ir Generalinės prokuratūros prašoma įvertinti ministerijos vidaus audito ataskaitoje ir Viešųjų pirkimų tarnybos išvadose pateiktą informaciją ir jų pagrindu pradėti ikiteisminį tyrimą. Taip pat prašoma imtis visų įstatymuose numatytų priemonių, kad per trumpiausią laiką būtų atskleistos nusikalstamos veikos, jei tokios buvo padarytos, o atsakingi asmenys patraukti atsakomybėn.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė