LMS kviečia į pokalbį apie mokslo ir studijų įstaigų būklę (0)

Lietuvos mokslų akademija | vu.lt nuotr.

Lietuvos mokslų akademija | vu.lt nuotr.

Vasario 7 d., 17 val. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijos (LMA) Prezidiumo Mažojoje salėje (Gedimino 3) vyks viešas pokalbis apie mokslo ir studijų įstaigų būklę. Tai pirmasis Lietuvos mokslininkų sąjungos ir LMA Mokslininkų rūmų inicijuojamo viešų pokalbių ciklo renginys skirtas mokslo ir studijų įstaigų būklei aptarti.

Pokalbiui vadovaus Lietuvos mokslininkų sąjungos (LMS) pirmininkas prof. Jonas Jasaitis. Dalyvaus prof. Almantas Samalavičius (VGTU), prof. Algis Krupavičius (VDU), prof. Leonidas Sakalauskas (VU), prof. Juozas Vaitkus (VU), prof. Bronius Kaulakys, prof. Edmundas Kazimieras Zavadskas (VGTU) ir kiti.

Pokalbyje kviečiami dalyvauti ne tik akademinės bendruomenės atstovai, bet ir visi, piliečiai neabejingi mokslo ir studijų būklei Lietuvoje. Norinčius pasisakyti pokalbio rengėjai kviečiami užsirašyti el. paštu: mokslolietuva@gmail.com.

„Šiuo seminaru ketiname inicijuot diskusijas mokslininku visuomenėje dėl vykstančių mokslo ir studijų pertvarkų. Šių diskusijų išvados ir pasiūlymai su konkrečiais pareiškimais bus teikiami Seimui ir skelbiami konferencijoje, skirtoje dabartinei mokslo ir studoju buklei ivertinti bei galimiems sprendimams aptarti, kuria LMA su LMA Mokslininku rūmais numatome surengti Seime kovo 2 d, 14-18 val.“ – sakė LMS pirmininkas prof. J. Jasaitis.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Mokslo naujienos, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė