Kviečia žiemos šventė Palūšėje su stintelėmis (0)

Stintos . wikipedia.org nuotr.

Stintos | wikipedia.org nuotr.

Vasario mėn. 4 d. Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija bei Palūšės bendruomenė kviečia į Žiemos šventę „Trauk stintelę“, kuri vyks nuo 8 iki 15 valandos Palūšėje.

Kol dar balti sniego patalai purūs, kol barsukas nesuskubo savo guolyje vartytis, kol saulės spinduliai išvien su speigo dantimis, mažoji 2017 metų Lietuvos kultūros sostinė Palūšė kviečia visus į Žiemos šventę „Trauk stintelę“. Stintelės bus žvejojamos po ledu pasitelkiant „bobą“.

„Puikų orą jau užsakėme, ledo prišaldėme, laužus sukrovėme, sniego pusnis sukasėme o takus sumynėme, ledo aikšteles nuvalėme, tinklus žuvelėms vilioti sumerkėme, muzikantus sukvietėme.Beliko puodus žuvienei ir gardžiai košei užkaisti, mielų svetelių sulaukti ir smagiai Lūšių ežero pakrantėj visą dieną pramogauti,“ – kviečia Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos vyr. specialistė-kultūrologė Sigutė Mudinienė.

Ziemos svente Paluseje

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė