„Kelionių kompasas“: „Adventur 2017“ (I) (video) (0)

Gerimantas Statinis ir Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė | Alkas.lt nuotr.

Gerimantas Statinis ir Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė | Alkas.lt nuotr.

„Kelionių kompasas“ laida kalbina žmones 5-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2017“, kuri vyko sausio 20–22 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

Pašnekovai:

15min.lt „Pasaulis kišenėje“ redaktorė Raimonda Mikalčiūtė-Urbonė teigia, kad jų portalo, kelionių puslapyje dažniausiai rašo aktyvūs žmonės, mėgstantys pasidalyti savo įspūdžiais iš artimų ir tolimų kelionių, tačiau netrūksta ir grafomanų, kurie vos peržengę namų slenkstį, puola rašyti savo „nuotykius“.

Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas džiaugiasi, kad jų kraštietis, garsus tarpukario keliautojas Matas Šalčius kilęs iš Čiudiškių kaimo ir visus kviečia aplankyti jo tėviškę.

Prienų Krašto muziejaus vyr. fondų saugotoja Ernesta Juodsnukytė pasakoja apie kulinarinį paveldą, kurį galima ne tik paragauti, tačiau ir pamatyti kaip jis gimsta Prienų muziejuje. Išskirtinis šio muziejaus filialas yra vienintelis Šilavoto davatkynas, kurį neaplankęs, negali vadintis pažįstas Lietuvą…

„Superkelionės.lt“ kelionių agentūros vadovas Udrius Armalis siūlo keliauti po Lietuvą, tyrinėjant tautinių bendruomenių tradicijas.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė