Geriausiems KTU informatikos studentams įteiktos „Intermedix Lietuva“ stipendijos (0)

rengėjų nuotr.

rengėjų nuotr.

Vasario 1 d. „Intermedix Lietuva“ atstovai keturiems geriausiems Kauno technologijos universiteto Informatikos fakulteto (KTU IF) studentams įteikė po 1 tūkst. eurų skatinamąsias stipendijas. Antrus metus teikiamos stipendijos atitenka studentams, kurie išsiskiria ne tik akademiniais rezultatais, bet ir veikla už universiteto ribų.

Stipendijos – už išskirtinius pasiekimus

Aukščiausi akademiniai rezultatai, rinkai kuriami IT produktai, mokslo parodų vedimas, moksleivių supažindinimas su

programavimu –  tai tik dalis veiklų, už kurias studentams vienkartines stipendijas skyrė krizių valdymo IT sprendimus sveikatos apsaugos sektoriui tiekianti tarptautinė JAV kompanija.

KTU „Santakos“ slėnyje įsikūrusioje „Intermedix“ Kūrybiškumo laboratorijoje studentams stipendijas įteikė įmonės Technologijų padalinio direktorius Rolandas Kičas. Jo, KTU IF absolvento, teigimu, džiugu matyti jaunus žmones, tvirtais žingsniais žengiančius į IT profesionalų gretas.

Stipendija skirta Programų sistemų antrakursiui Gintarui Volkvičiui, kuris pastaruosius tris semestrus gavo tik aukščiausius akademinius įvertinimus. Studentas nuolat dalyvauja sudėtinguose moksliniuose projektuose. Šiuo metu jis kuria žaidimą išmaniajam įrenginiui „Android“ operacinėje sistemoje bei informacinę turinio valdymo sistemą, kuri bus pritaikyta vairavimo mokykloms – abu produktai bus pateikti rinkai.

Trečiakursis Programų sistemų studentas Vytautas Naučius – gabus programuotojas, besidomintis fizika, matematika bei technologijomis. Aktyvus ACM ICPC programavimo varžybų dalyvis, jis yra ir KTU komandinio programavimo pirmosios komandos narys, kuri varžosi turnyruose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Vaikinas savo sukauptas žinias perduoda moksleiviams, konsultuodamas juos „Programavimo pamokėlių“ cikle bei nuolat gilina savo programavimo žinias.

Informacinių sistemų magistrantas Vaidotas Drungilas prisideda prie informacinių technologijų studijų tobulinimo – yra universiteto programų komiteto narys. Vaikino kolekcijoje – dešimtys išklausytų IT mokymų, konferencijų, seminarų. Vaidotas veda pamokas moksleiviams mokslo parodose „Tyrėjų naktis“, „Erdvėlaivis Žemė“, o taip pat yra moksleivių gidas jų ekskursijų po fakultetą metu.

Ketvirtoji stipendija atiteko Informatikos magistrantui Tomui Valatkevičiui. Jis atstovauja fakultetą mokslo festivaliuose „Erdvėlaivis Žemė“, „Tyrėjų naktis“, „Technorama“, „Switch“, „Login“ ir daugelyje kitų. Tomas randa laiko ne tik darbui su moksleiviais. Jo sukurtos technologijos – stereoskopinė ekskursija ir virtualios realybės irklavimo treniruokli – buvo eksponuoti keliose LITEXPO parodose.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė