Galimas JAV ambasadorius ES T.Malokas ketina sugriauti ES (video) (8)

Tedas Malokas | Alkas.lt nuotr.

Tedas Malokas | Alkas.lt nuotr.

Naujasis JAV prezidentas  Donaldas Trampas (Donald Trump) ambasadoriumi Europos Sąjungoje ketina paskirti Tedą Maloką (Ted Malloch), kuris anksčiau užėmė aukštas pareigas Jungtinėse tautose, JAV valstybės departamente, JAV Senato užsienio reikalų komitete, buvo vienas iš Pasaulinio ekonomikos forumo Davose organizacinio komiteto narys.

T. Malokas jau išgarsėjo savo spėjimu, kad po 18 mėnesių euras kaip valiuta išnyks.

Neseniai dalyvaudamas BBC diskusijų laidoje jis vėl savo atvirumu daug ką šokiravo.

Žurnalistui pastebėjus, kad T. Malokas nėra didelis Briuselio ir tokių biurokratų kaip Ž. K. Junkeras gerbėjas, galimas JAV ambasadorius Europos Sąjungoje atsakė: „Anksčiau, kai dirbau diplomato darbą, aš padėjau sugriauti Sovietų Sąjungą, taigi, galbūt čia yra kita sąjunga, kurią reikėtų truputį sugriauti“.

Paklaustas ką mano apie ES komisijos pirmininką Žaną Klodą Junkerį (Jan Claude Juncker), T.Malokas atsakė: „Ž.K.Junkeras buvo labai tinkamas miesto, tokio kaip Liuksemburgas, meras ir galbūt jis vėl turėtų grįžti jam vadovauti“.

Į klausimą ką prezidentas D.Trampas mano apie ES T. Malokas atsakė: „Jam nepatinka organizacija, kuri yra virš valstybės, kurioje nėra rinkimų, kur siautėja biurokratai ir kuri atvirai kalbant tikrai nėra demokratiška”.

T. Malokas anksčiau kalbėjo, kad pasaulio ekonomika dabar keičiasi, o pokyčių švytuoklė juda D. Trampo kryptimi.

Naujai išrinktas JAV prezidentas D.Trampas jau yra pareiškęs, kad Breksitas yra „puikus dalykas” ir sakė tikintis, jog ir daugiau šalių paliks ES.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė