Pakruojo dvare vyks pirmoji Lietuvoje ledo skulptūrų ir šviesos šventė (0)

ledo skulptura3_rengeju nuotr

Ledo skulptūra | rengėjų nuotr.

Vasario 24-26 d. Pakruojo dvare rengia šventę „Pasaka“, kurios metu ketina sukurti tikrą ledo ir lazerių nepakartojamą reginį.

Šventės sumanytojai subūrė geriausius ledo meistrus, kad susirinkusieji į šventę galėtų gėrėtis jų meistriškumu.

Šventėje nepaprastą grožį kurs lietuvių ledo skulptoriai – gerai žinomi užsienyje – Martynas Gaubas, Jonas Gencevičius, Vidas Simanavičiaus, Vytas ir Kęstutis Musteikiai, Mindaugas Junčys ir kiti ledo meistrai. Jų darbai buvo daug sykių įvertinti aukščiausiais apdovanojimais, tad atėjo laikas juos pakviesti ir į Lietuvoje pirmąją tokią rengiamą ledo skulptūrų šventę. Šventės metu bus galima ne tik grožėtis ledo skulptūromis, jų kūrimo procesu, bet ir išbandyti kitų žiemos pramogų: sniego gniūžčių karą, sniego senių lipdymą, pasivažinėjimą rogėmis ir kitas. Vakare dvaro parke atgims paslaptingos šviesos būtybės, kurios sukurs stebuklingą pasakos būseną.

ledo skulptura1_rengeju nuotr

Ledo skulptūra | rengėjų nuotr.

Pasak šventės vadovo Pauliaus Orlovo: „Iš 20 tonų skaidraus ir 15 tonų neskaidraus ledo planuojama išskobti 10 didžiulių (3–4 metrų aukščio) ir 20 mažesnių (1–2 metrų aukščio) ledo kūrinių pasakų motyvais. Toks ledo kiekis kiekis buvo  šaldomas  ir sandėliuojamas  daugiau nei 8 mėnesius, kuris skulptorių rankose per tris dienas įgaus kūną.“

ledo skulptura2_rengeju nuotr

Ledo skulptūra | rengėjų nuotr.

Bilieto kaina: 5 Eur  –  suaugusiems; 2.50 Eur – vaikams, studentams ir pensinio amžiaus žmonėms. Renginio dieną bilietai bus brangesni.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė