Vokietijoje bus pristatyti lietuviški ekologiški gaminiai (0)

hellawella.com nuotr.

hellawella.com nuotr.

Kiekvienais metais į tarptautinę ekologiškų maisto gaminių ir gėrimų parodą „BIOFACH“  Niurnberge, Vokietijoje, susirenka gausus būrys ne tik ekologiškų gaminių gamintojai, tiekėjai ir verslo partneriai, bet ir esami bei būsimi šių gaminių vartotojai. Ypač paroda domisi ekologiško ir sveiko maisto parduotuvės, importuotojai, eksportuotojai, didmenininkai. Šiemet parodoje, kuri vyks vasario 15–18 dienomis, jungtinį žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių stendą vėl įrengs ir Lietuva.

Vokietijoje ekologiškai gaminiai yra labai vertinami. Įvairios apklausos rodo, kad tiek paklausa ekologiškiems gaminiams, tiek jų pasiūla šioje šalyje nuolat auga, didėja ekologine gamyba užsiimančių ūkių skaičius. „BIOFACH“ yra laikoma žinomiausiu pasaulio ekologiškų gaminių gamintojų forumu, kurio metu vyksta įvairūs renginiai, diskusijos ekologiško ūkininkavimo ir ekologiškų gaminių gamybos temomis. Didelio parodos dalyvių ir lankytojų dėmesio sulaukia kasmet teikiami „Geriausio ekologiško vyno“, „Geriausio ekologiško alyvuogių aliejaus“ apdovanojimai, o ypač  – „Geriausio naujo produkto“ apdovanojimas.

Pernai parodą aplankė 48,533 tūkst. lankytojų iš įvairių pasaulio valstybių, ekologiškus gaminius pristatė 2,3 tūkst. eksponentų iš 130 šalių. Šiemet rengėjai planuoja sulaukti 2,5 tūkst. dalyvių ir apie 50 tūkst. lankytojų.

Parodoje „BIOFACH 2017“ Lietuvos žemės ūkio ir maisto gaminių rinkos reguliavimo agentūra įrengs mūsų šalies įmonių jungtinį stendą. Savo gaminius čia pristatys UAB „Šeimos šaknis“ (aukščiausios kokybės pluoštinės kanapės), UAB „Tundra Snack“ (daigintų grikių batonėliai), UAB „Biogami“ (košelės kūdikiams), UAB „Agropro“ (pluoštinių kanapių produktai), UAB „Malsena“ (įvairių rūšių kvietiniai ir ruginiai miltai, miltų mišiniai, manų kruopos, kvietiniai gemalai bei sėlenos), UAB „Biogrūdai“ (ekologiški grūdai), AB „Auga group“  (ekologiškos daržovės), VšĮ „Ekoagros“ (ekologinės gamybos ir išskirtinės kokybės žemės ūkio ir  maisto gaminių sertifikavimas bei kontrolė).

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė