R. Baškienė. Ar automobilio įsigijimas visada sukelia abejonių? (6)

Rima Baškienė | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Rima Baškienė | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Nepasitikėjimo ir abejonių jūra banguoja ir ypač šiuo metu, kai dar vis netyla Gretos Kildišienės automobilio lizingo istorija. Net paprastas automobilio pirkimas bandomas parodyti kaip kriminalas.

Na ir kas, kad automobilis pirktas ne iš kokio nors verslininko įmonės, o iš automobiliais prekiaujančios uždarosios akcinės bendrovės, na ir kas, kad lizingo sutartis  sudaryta su banku, na ir kas, kad atsakingai, net nelaukus 30 d., per kurias privalai deklaruoti šios sutarties sudarymą viešųjų ir privačių interesų deklaracijoje – deklaruoji per 7 dienas, na ir kas, kad automobilis nėra prabangus (kainuoja 13 tūkst. Eurų) ir yra jau dviejų metų senumo – vis tiek žinių laidose ir žiniasklaidos informaciniuose pranešimuose skelbiant, kad „įtartinas sutartis suskubo įteisinti Seimo nariai“ minima ir tavo pavardė.

Suplakta informacija apie visų Seimo narių automobilių išperkamąją nuomą, atrodo labai spalvingai ir galimai nusikalstamai. Dar daugiau – tavo automobilis filmuojamas, žinių laidose rodomi jo valstybiniai numeriai, o reportažo metu vis skamba teiginiai, kad „Seimo nariai suskubo deklaruoti iš verslininkų nuomojamus prabangius automobilius“.

Ar problema, kad tavo automobilio pirkimas ir deklaravimas sutapo su kažkieno skandalu? Ir kas atsitiko tiems, kurie privalo pateikti teisingą ir visuomenės neklaidinančią informaciją?

P.S. 12 metų parlamentinei veiklai naudojau savo asmeninį 1996 m. Audi A4 automobilį, kuris pradėjo dažnai gesti  ir į savo rinkiminę apygardą jau teko važiuoti autobusu.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė