Legendinis V. Kernagio albumas atgimsta vinilinėje plokštelėje (video) (1)

vytautas-kernagis-akustinis_kernagis.ltPrieš 40 metų išleistas legendinio Lietuvos atlikėjo Vytauto Kernagio „Akustinis“ albumas perleidžiamas nedideliu vinilinių plokštelių tiražu. Be muzikinės dalies maestro gerbėjus nustebins ir vinilo dizainas, kuriame bus galima rasti niekur nematytų V.Kernagio gyvenimo kadrų bei  neskelbtų dainų tekstų.

Kaip sako žinomo menininko palikimą puoselėjančio Vytauto Kernagio fondo steigėjas Vytautas Kernagis jaunesnysis, naujai perleidžiamas albumas padės ne tik dar sykį prisiminti lietuviškosios dainuojamosios poezijos šaknis, bet ir padės geriau suprasti, kaip V. Kernagis sukūrė dainas, tapusias žanro klasika.
„Perleidžiamame „Akustiniame“ bus dvigubai daugiau muzikos. Nedideliu kopijų kiekiu leidžiamą albumą sudarys ne tik prieš 40 metų įrašyti kūriniai, bei ir iki šiol dar jokiame vinile neskambėjusios dainos“, – teigia V. Kernagis jaunesnysis.

Siekiant užtikrinti vinilinės plokštelės kokybę, prie jo dirbo patys geriausi savo srities profesionalai. Garso įrašo kokybe rūpinosi vienas iš geriausių Lietuvos muziko prodiuserių Artūras Pugačiauskas, prie „Akustinis“ perleidimo dirbo ir „Vinilo studija“.

Prieš 40 m. pirmą kartą išleistas „Akustinis“ žymėjo V. Kernagio įrašų pradžią. Per savo ilgą kūrybos ir visuomeniškos veiklos laikotarpį maestro padarė nenuginčijamą įtaką Lietuviškos muzikos kultūros formavimuisi, tad perleidžiamas kolekcinis vinilinis albumas atgaivins geriausius prisiminimus ir suteiks galimybę iš naujo įvertinti maestro sukurtą legendą.

V. Kernagio vinilas „Akustinis“ perleidžiamas labai nedideliu tiražu ir bus prieinamas tik patiems didžiausiems maestro talento gerbėjams. Albumą bus galima įsigyti Vilnias knygų mugės metu vasario mėn. 23 – 26 dienomis.

Kategorijos: Garsai, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė