Z. Vaišvila. Pradėkime gerbti save. Tuomet ir mus gerbs kiti (0)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Sausio 20-ąją prisiekė 45-asis JAV Prezidentas Donaldas Trampas (Donald Trump). Ir pasirašė pirmuosius Prezidento įsakus dėl naujos JAV Vyriausybės veiklos prioritetų.

Tačiau blaškymasis dėl šios naujienos Lietuvoje tęsiasi. Vis griebiamasi šiaudo – gal tikrai Vladimiras Putinas ir Maskvos prostitutės valdo D. Trampą!? Šio straipsnio iliustracijos atskleidžia „mainstream-o“ šaltinius: © Reuters-Scanpix, © AP/Scanpix, © DELFI montažas. Apkalbų skleidėjams nesvarbu, kad ši „auksinio lietaus“ informacija  iš 35 psl. CŽV „dosje“ apie išrinktą JAV Prezidentą D. Trampą jau paneigta. „4Chan“ interneto portalas, paskelbęs, kad ši scena buvo jų sufabrikuota kaip skaitytojų juokinimo fikcija (fanfiction), jų buvo pasiųsta anti-trampinės veiklos mokslo vyrui tūlam Rikui Vilsonui (Rick Wilson), o šis ją persiuntė CŽV. CŽV šią apgaulę (hoax) įtraukė į jų oficialią žvalgybinę ataskaitą apie rinkimus.

Pravartu Lietuvos žmonėms būtų susipažinti ir su paskutinąja oficialia 44-ojo JAV Prezidento B. Obamos kalba, kurioje jis ne tik apkaltino JAV specialiąsias tarnybas, bet ir akivaizdžiai atsiribojo nuo Hilarės Klinton (Hillari Clinton). Atsiriboti tikrai verta, nes D. Trampui tęsint pažadą kovoti su terorizmu ir, visų pirma, ISIS, manau, netruks viena ar kita forma paaiškėti, kas ir kaip apginklavo šiuos teroristus. Su tuo, matyt, susijęs ir D. Trampo pažadas atnaujinti Rugsėjo 11-osios tragedijų tyrimą.

Kviečiu paskelbti inauguracinę Prezidento D. Trampo kalbą (Alkas.lt ją jau yra paskelbęs – Alkas.lt pastaba) ir pamąstyti, pasiginčyti tarpusavyje, kaip elgtis pačiai Lietuvai ir jos žmonėms. Būtent patiems, o ne laukti, kada Reikjavike ar dar kažkur kažkada susitiks JAV ir Rusijos Prezidentai ir nežina ką susitars. Jie susitiks. Ir susitars, visų pirma, dėl jų šalių interesų, o ne dėl mūsų ar kitų. Tai labai aiškiai ir paprastai inauguracinėje kalboje pasakė Prezidentas D. Trampas.

Nereikia laukti ir Briuselio instrukcijų. Pats metas pradėti mąstyti sava galva ir jausti atsakomybę dėl savo likimo. Ir labai jau vėluojame. Pats metas ne tik aiškintis, kas ir kodėl fiziškai sunaikino litus, bet svarbiausia yra realiai ruoštis Lietuvos valstybingumo atsistatymui net be mūsų pačių valios. Savaiminio ES sugriuvimo scenarijus jau nebėra mokslinė fantastika. Mus valdantis elitas to ne tik nelaukia, bet ir bijo. Mat tokiu atveju tektų patiems ir neatidėliotinai spręsti, ką daryti. Tai – ne „demokratines“ europines vertybes mums nuleidinėti iš nežinia kur. Tai – ir ne „kova“ su alkoholizmu.

D. Trampas pasakė esminius dalykus, apie kuriuos Lietuvoje kalbėti tapo tabu. Visų pirma, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose sausio 20 dieną valdžia grąžinama tautai, kad gana lobti tik politiniam „elitui“, kad oriai gyventi turi kiekvienas JAV pilietis. Naujasis JAV Prezidentas, visų pirma, pažadėjo sugrąžinti gamybą į JAV. Galima nemokšiškai juoktis iš D. Trampo pažado statyti sieną Meksikos pasienyje, bet negalima nesuprasti šios šalies žmonių džiaugsmo, kai „General motors“ po dar tik išrinkto D. Trampo pareiškimų naują gamyklą, kurioje dirbs 7000 darbuotojų, paskelbė statysią savo šalyje. Galima suprasti ir „VW“, Vokietijos nerimą po D. Trampo pareiškimo, kad „VW“ naują gamyklą, kurios beveik visą produkciją šis koncernas planavo parduoti JAV rinkoje, statytų ne Meksikoje, o JAV. Priešingu atveju, anot D. Trampo „VW“ sulauks JAV importo muito.

Akivaizdu, kad naujoji JAV administracija atsigręžia į nacionalinius interesus, kuriuos ginti gali tik nacionalinė valstybė, o ne valstybė-fikcija, globalistiniame pasaulyje besidžiaugianti tik savo simbolika ir valstybės šventėmis. Pasaulio politinių madų diktuotojas Nr.1 JAV atsigręžia į savo šalį, t.y. į užduotis savo šalyje, o ne į globalistinių struktūrų aptarnavimą, užsienio politkos vykdymą tarptautinių monopolijų labui ir gyvenimą iš karo tolimame užsienyje. Paskutiniaisias dešimtmečiais JAV tai darė prisidengdama JAV saugumo ir „demokratijos gynimo“ šūkiais, eksportuojant „spalvotąsias revoliucijas“, kurias oficialiai ir nesislapstydama nuo 1999 m. pradėjo įgyvendinti CŽV. Pirmasis jų  bandymų laukas buvo Prezidento vertimas Serbijoje.

Melo uždanga krenta mūsų politinio „elito“ buvusioje dievų mekoje – JAV.

Todėl naująjį Lietuvos Seimą kviečiu pradėti tęsėti viešus pažadus ne tik alkoholio tema, bet, visų pirma, valdžios grąžinimo tautai, t.y. refendumo klausimu. Vis dar neįgyvendintas 2012 m. referendumo sprendimas, o besikeičiančios valdžios vis leidžia dešimtis milijonų (dabar jau euro) šiam „Visagino AE“ pseudoprojektui.

Prisiminkime, kad Lietuvos valdžia išsityčiojo ir iš Tautos noro referendumu ginti savo konstitucinę teisę į žemę. Suvokime, kad 300 000 piliečių parašų riba išsivaikščiojančioje ir nykstančoje mūsų šalyje yra vienas pagrindinių pasitikėjimo savimi ir savo tauta žlugdymo įrankių.

Prisiminkime, kad Tautos neratifikuota Lisabonos sutartis yra pagrindinis pseudoteisinis instrumentas taip vadinamo Briuselio rankose, kuriuo naudojantis ir politiškai, ir ekonomiškai baigiama pavergti mūsų Lietuva. Prisiminkime, kad šios „pseudoteisės“ neteisėtą įbrukimą į Tautos patvirtintą Lietuvos Konstituciją gina Lietuvos Konstitucinis Teismas.

JAV Prezidentas D. Trampas inauguracinėje kalboje pasakė ramiai, bet aiškiai ir tvirtai: Mes daugiau netoleruosime politikų, kurie tik kalba, bet neveikia, kurie nuolat tik skundžiasi, bet niekada nieko nedaro dėl to. Baigėsi laikas tuščioms kalboms. Dabar ateina laikas veikti. Neleiskite niekam jums aiškinti, kad tai padaryti neįmanoma.

Pradėkime ir mes gerbti save. Ne žodžiais, o darbais. Tuomet ir mus gerbs kiti.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė