Pasieniečių gretas papildė iš Belgijos atsiųsta aviganė (0)

VSAT nuotr.

VSAT nuotr.

Sausio 20 dieną pirmąsyk Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) veiklos istorijoje surengtas renginys, kurio metu užsienyje gyvenanti lietuvė pasieniečiams padovanojo šuniuką. Diana Svilpaite Ev Kamphuis tokiam žingsniui ryžosi, kai pernai rudenį buvo nušautas pasieniečių šuo Ramzis.

Sujaudinta Ramzio istorijos Nyderlanduose jau 20 metų gyvenanti moteris iš šioje šalyje veikiančio elitinio veislyno už savo lėšas nupirko jauną belgų aviganę Funn. Tai padaryti nebuvo lengva – p. Dianai teko parašyti daugybę laiškų šiam veislynui ir daugsyk bendrauti su jo atstovais. Moteriai teko pagrįsti, kodėl ji nori įsigyti šunį, taip pat papasakoti apie dramą, kai žuvo Ramzis. Beje, sienos apsaugai tinkamo keturkojo p. Diana ieškojo ne tik Nyderlandų, bet ir Belgijos veislynuose.

Pagaliau pavyko. Viename Nyderlandų veislyne, kuriame šunis įsigyja šios šalies ir kitų valstybių teisėsaugos bei kitų struktūrų atstovai, buvo nupirkta belgų aviganė Funn. Už šią 2 mėnesių kalytę D. Svilpaite Ev Kamphuis sumokėjo 1200 eurų. Už savo lėšas ją lietuvė iš Amsterdamo su dukra penktadienį atskraidino į Vilnių.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė