Palangos kurorto muziejus primins vikingų epochą Lietuvoje (0)

wikimedia.org nuotr.

wikimedia.org nuotr.

Sausio 19 d., ketvirtadienį, 17 val. Palangos kurorto muziejuje (vila „Anapilis“, Birutės al. 34A) – susitikimas su akademiku, profesoriumi, habilituotu daktaru, Palangos miesto garbės piliečiu Vladu Žulkumi. Renginys – nemokamas.

 „Jūros istorijos. Vikingų epocha Lietuvoje“ – pirmasis pokalbių su žymiais palangiškiais jūrine tema ciklo renginys, rengiamas Palangos kurorto muziejaus. Į susitikimus su ypatingais svečiais – jūros ir mokslo žmonėmis, pristatysiančiais jūros įkvėptas istorijas, visuomenė kviečiama kiekvieną ketvirtadienį iki vasario 16 dienos.

Susitikime su visuomene akademikas V. Žulkus papasakos gero filmo vertų istorijų apie vikingus Lietuvoje ir atskleis, kokie lobiai slypi Baltijos dugne. Kituose susitikimuose legendinis kovinių plaukikų vadas V. Krisikaitis išduos narų paslaptis ir pavojingus romantiškus nuotykius po vandeniu. Vienintelio Lietuvoje burlaivio „Brabanderis“ kapitonas V. Vizbaras pasakos nuotykius pasaulio vandenyse, o su laivybos istoriku R. Adomavičiumi prakalbinsime senąjį kurėną, išgirsime ir pamatysime dar daugybę įdomių dalykų.

Afisa.-Viking.-kariai-page-001-5991

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė