„Savaitės pjūvis“ apie Laisvės premiją, valdančių populizmą, konservatorių vargus ir neužmirštuolę (video) (12)

Eugenijus Jovaiša | penki.lt nuotr.

Eugenijus Jovaiša | penki.lt nuotr.

Šioje laidoje: kam skiriame Laisvės premiją Sausio 13-ąją? Interviu su Seimo nariu, prof. Eugenijumi Jovaiša.

Apie valdančiųjų populizmą, opozicijos vargus ir neužmirštuolę pasakoja M. Romerio universiteto docentas Virgis Valentinavičius.

Daugiau laidų, komentarų ir straipsnių – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, paskyroje „Facebook“, portaluose www.penki.lt, www.alkas.lt, www.veidas.lt, www.lzinios.lt, regionų televizijose.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

12 komentarų

 1. dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Na ponas Virgis Valentinavičius parodė, kad jo smegenėlės labai imlios bolševikinei propagandai. KIek kartų R.Karbauskis turi kartoti, kad jo tėvas NIEKADA NEBUVO KOLŪKIO PIRMININKU. Pono Valentinavičiaus kalbėjimas apie populiarius balsus suponuoja mintį, kad jam svarbiausiai nepopuliarūs, kokių nors koncernininkų, balsai. Jam Lietuvos žmonių balsai yra populizmas. Kada parsidavei? Ir trečia, visi kurie užsisega “neužmirštuolę” yra Lietuvos ženklų, Trispalbės, Gedimino Stulpų ir Vyčių išdavikai, Lietuvos išdavikai. Ir ponas Velentinavičius, demonstruodamas savo silpnus smegenis propagandai yra patekęs į Lietuvai svetimų propagandininkų pinkles ir užsisegė tą gėdingą ženklą, kuris Lietuvoje neturi ateities. Tam, kam reikia gėlės atlape atsiminti Lietuvos didvyrius, tai tas yra “pokazuchų” mėgėjas. Matai širdyje nemoka atsiminti. Tai reiškia yra dvasiniai iškrypėliai. Suprantu būsių užblokuotas, na ir tegu. Nė vienas Tėvynės gynėjas niekada nenešiojo šio ženklo ir už jį nekovojo. Tėvyės gynėjai kovėsi už Tėvynę ir jos simbolius taip pat.

  • lietuvis:

   ne, p. Jonai, užblokuoti kitas Jonas jūsų negali. Pas mums juk “glasnostj” ir demokratija… Bet be reikalo švaistotės “išdavikais”, tuo pačiu save balindamas… nesolidu taškytis seilėmis…

   • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Gali užblokuoti ir ne kartą jau buvo užblokavęs. Nesišvaistau ir nesitaškau, taip tikrai matau. Šiandien nuplagijuotos “neužmirštuolės”, rytoj “Georgijaus juostelės” na ir t.t. Jei ponai valdžioje nežino savo Valstybės ženklų, tai skolinasi svetimus. Tegu sau tos “neužmirštuolės” auga darželiuose, tačiau už jas Lietuvos didvyriai tikrai nesikovė, tikrai. Silpnos smegenys ir išdavikiška siela yra tų, kuriems reikalingi svetimi ženklai. O dabar patariu tikrai pasiskaityti giliai Lietuvos valdžios siaubą 2016-9-11 straipsnį “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Taigi valdžia yra neteisėta, kaip ir anksčiau persirengusių stribų valdoma. O gražiai atrodo, Lietuvos biudžeto pinigus ryja.

    • lietuvis:

     Rytų Lietuvoje sakoma: nekurk “pojiezdų”… T.y. sąmokslo teorijų. “Šiandien nuplagijuotos “neužmirštuolės”, rytoj “Georgijaus juostelės” na ir t.t.” (tęsiu) po to ruisų tankai, paskui okupacija, amerikonai puls rusus, prasidės III pasauliis karas, ir vien dėl kažkokios neužmirštuolės blankaus žiedelio konservatoriaus atlape… Logiška, kad “nezabudka” sukels III pasaulinį karą… cha cha cha, o rodos, rimtas žmogus (pagal Wikipedia)

     • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      Na kur čia ne. Viskas daroma po truputį. Ne kvailiai juk. Jau tik 7 antikonstituciniai Seimai išrinkti, vien per atominės nestatymą pavogta 685 milijonai litų, žemė išparduodama užsieniečiams, dar tik vienas milijonas piliečių išvaryta iš Lietuvos ir taip po truputį, po truputį…. nelieka net Valstybės ženklų, ką jau čia apie pačią valstybę bekalbėti, tai tik sąmokslo teorija?
      Tiesiai pasakysiu, nėra jokio mirtino būtinumo įvesti nuplagijuotą ženklą, kas iš esmės yra nepadoru ir gėdinga. Popiergalio gabaliukais atsiminti Lietuvos didvyrius….. šlykščiau nebūna. Tie kas užsisega nuplagijuotą ženklą yra Lietuvos išdavikai. O ženklai labai svarbu. Ar turėjome Valstybę, kai buvo pjautuvas ir kūjis ir kiti okpuotos valstybės ženklai? Vienas tikras durnius bandė siūlyti pakeisti net Lietuvos trispalvės spalvas, teko grubiai užčiaupti, nes pusduriniai nebežino ką daro, o begaliniai protingą vaizdavo.

 2. Vaitas:

  Dabartis vertinama pagal praeitį. XX a. pradžioje atkurtos Lietuvos valstybės kelias prasidėjo su Trispalve vėliava, su ja apginta nepriklausomybė, išsaugota sunkmečiu, su ja XX a. pab. atkurta nepriklausomybė, ji plevesavo Sausio 13-ąją, kiti simboliai yra svetimkūniai.

  • Negalima sugalvoti ir primesti simbolių praeičiai, galima ir reikia juos iš praeities perimti. Tai yra tapatybės pagrindas. Tie kurie siekia, kad dabartyje būtų kuo mažiau praeities yra nusitaikę prieš mūsų tautinę tapatybę.

   • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Belieka sutikti su tokia nuostata, nors ir prieš naujus ženklus nesu prieš, jeigu jie autentiški, nenuplagijuoti, savistoviai sukūrti. Matau, kad valstybės vyrai apie tai visiškai nemąsto, o privalo mąstyti. Gal jau tokių ir nebeliko? Nes kaip skaičiau Lietuvos žinių laikraštyje vienam nukvakusiam labai jau prireikė, cituoju “brendinio” ženklo, tai ir pasiūlė konservatoriams neužmirštuolę, kitų sustilizuotą. O tie, pasirodo be smegenėlių. Ką idiotas pasūlo tą ir priima, kad tik paniekinti Lietuvos didvyrius. Ne be reikalo konservatorių, Sąjūdžio naikintojų, gynėjas dabar yra Rimvydas Valatka, kuris dažnai tyčiojasi iš Lietuvos partizaninio pasipriešinimo.

    • lietuvis:

     vis tik, gerb. Jonai, netinka solidžiam žmogui tokie iš Užkalnio nuūplagijuoti žodžiai – idiotas, be smegenėlių, nukvakėlis, ir pan. Dr. turi būti kiek aukščiau negu prastas žurnaliūga…

     • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      O taip, mes turime, privalome būti ypatingai kultūringi kai matome, kai Valstybė yra naikinama, išvagiama, kai sunaikinami konstituciniai Valstybės pagrindai, kai daugybę kartų prisiekę Konstitucijai jos visiškai nesilaiko, kai apie tai jiems pranešama daugybę kartų. Nes tai ir yra tikroji kultūra. Daiktų vaidinimas tikrais vardais yra labai NEKULTŪRINGA. Vagys tik sumaišo interesus, kyšininkai, Valstybės pardavėjai tik pasiskolina 100000 eurų ir mes turime su dideliu virpesiu širdyje tik kultūringai stebėti… žodžio tai pasakyti negalime, NEGRAŽU. Oi kaip negražu. Reikia tokius ne tik išmėžti, bet ir išgrandyti iš Seimo. O kultūringai, tai duoti valstybinius apdovanojimus. O Jums atrodo, gal pasitaisys, juk kiekveinas gali klysti, būkim atlaidus vardan Valstybės sunaikinimo ir susinaikinimo. Tai čia ne mano kultūra, jau Jūs man atleiskite. Kultūringo žodžio jie jau senai senai senai NEKLAUSO. Lietuvos išdavikai taip ir turi būti įvardinti. Jokio mirtino būtinumo NEBUVO tam, kad nepaklusti Konstitucijai. Tai Jūs norite būti kultūringu, būtinai paskaitykite 2016-9-11 straipsnį “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Kultūringai buvo pareikalauta paklusti Konstitucijai. Kultūringiau neįmanoma. Po to jie pasidarė Valstybės išdavikais, neeiliniais niekšais, skrebais, padarais be garbės ir sąžinės. Jie patys pasidarė, patys save įsivardino, patys save įsirašė tokiais į istorija. Nieko čia pagelbėti negaliu. Tai kodėl aš turiu juos kitaip vadinti, jeigu jie patys savo sąmoningu neveikimu, t.y. veikimu prieš Valstybę taip padarė? Tai tada patarkite, kokie tie žodžiai yra kultūringi? Gal tik rusiški keiksmažodžiai?, jeigu tamstai lietuviškai nepatinka?

     • dr.Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

      Pasikartosiu apie tą kultūrą. Kultūra yra apie tai kas vyksta. Tai jeigu kartais perskaitysite straipsnį “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”, tai pamatysite, kad LR Konstitucinis Teismas nepaprastai kultūringai, labai labai aiškiai VIENU sakiniu genialiai atskleidė lygios rinkimų teisės turinį. Pacituosiu tą sakinį: “2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.”. Taigi apatinio sakinio dalys buvo įgyvendinta per mėnesį 2015 metais. O tai ką?, viršutinė sakinio dalis yra kuom tai ydinga, neeuropietiška, neteisiška, nekultūringa, gal toje viršutinėje sakinio dalyje yra per daug ruiškų nekultūringų keiksmažodžių? Ne, nieko panašaus nėra, o KT išvada, išaišikinimas NEĮGYVENDITAS, nors labai kultūringai parašyta ir privaloma, net prisiekima Konstitucija, kurios sąmoningai atsisakyta vykdyti, nes partinių niekšų gaujos netenka privilegijų. Tai todėl Seimo nariai, esantis pateiktame sąraše yra be garbės, be sąžinės, be teisinės kultūros Lietuvos valstybės teisinių pagrindų išdavikai, dvasiniai iškrypėliai ir niekšai. Niekaip nesureagavo i esmingą, kultūringą KT išaiškinimą. O kaip Jūs, tamsta lietuvi, norėtumėte kultūringai įvardinti Lietuvos valstybės tesinių pamatų niekintojus? Valstybės niekintojus? Jūs nekaltinate Seimo narių, Jūs kaltinate mane, kad apie juos tiesą parašau. Tai gal pasižiūrėkite į priežastį pirmiausiai? Tai ar tiesios kalbėjimas Jums yra nekultūra?

 3. arvydas damijonaitis:

  ТРАМП,2017.02.04.: – “продлить санкции,снять кремлевским сумасбродам штаны.”
  После ГОЛОДОМОРА, 1932 -1933, убийства 11 миллионов украинцев, красные кремлевские нацисты должны были быть стерты с поверхности земли. Чекисткая сволочь, на Америку не пеняй. Вы ее трусливо боитесь потому что это сила, способная изничтожить ваше гнилое паскудство, которое вы хотите рассеять повсюду. Потому и велено вам вашим чекистским Паханом плевать в сторону Америки своей гнилой заразой. Китая вы не боитесь, потому что он не несет то, что для вашего паскудства смертелно – Свободу, а Америка, несмотря на все ее мелкие прегрешения, в основном связанными с нерешительностью действий, когда на карте стоит вопрос бить или не бить по рукам Россию, именно Свободу несет и защищает. Ненависть к Америке – это ненависть международного интернационала ненавистников Свободы разных мастей, каждый из которых хочет примерить на себе мундир сталинца,гитлерёныша, путёныша, фиделича.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė