Nuo sausio mėnesio gyventojai Latvijoje galės naudotis užsienyje registruotais automobiliais (0)

chicagotribune.com nuotr.

chicagotribune.com nuotr.

Lietuvos ambasada Latvijoje informuoja, jog nuo 2017 metų sausio 1 dienos Latvijoje įsigalioja Kelių eismo įstatymo ir Transporto priemonių eksploatacijos mokesčio ir įmonių lengvųjų automobilių mokesčio įstatymo pakeitimai, numatantys leisti gyventojams Latvijos teritorijoje naudoti užsienyje nuolat registruotus automobilius, sumokėjus už tai mokestį.

Įstatymo pakeitimuose numatoma, kad Latvijoje gyvenantys asmenys (Latvijos piliečiai arba ne piliečiai, Latvijoje registruoti, turintys leidimą nuolat arba laikinai gyventi asmenys) galės važinėti Latvijos teritorijoje su užsienyje nuolat registruotais M1 ir N1 kategorijos automobiliais, sumokėję už tai mokestį, atitinkantį automobilių naudojimo periodui Latvijoje. Mokestis už dieną bus 10 EUR, už mėnesį – 250 EUR, už šešis mėnesius – 600 EUR, už metus – 1000 EUR.

N1 kategorijos transporto priemonės yra mechaninės transporto priemonės, skirtos krovinių, kurių masė neviršija 3,5 t., pervežimams. M1 kategorijos transporto priemonės yra mechaninės transporto priemonės, skirtos asmenų ir jų bagažo pervežimams, ir kuriose, šalia vairuotojo vietos, yra ne daugiau kaip aštuonios sėdimos vietos ir nėra vietų stovinčių keleivių pervežimui.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė