„Google“ interneto rinkodaros iššūkio konkurse – KTU studentai pelnė apdovanojimą (0)

google_konkurse_triumfavusi_ktu_komanda_ktu-lt

Google konkurse apdovanojimą pelniusi KTU komanda | ktu.lt nuotr.

Aštuntus metus iš eilės „Google Online Marketing Challenge“ konkurse dalyvaujantys Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai šiemet neturėjo sau lygių. Pirmąkart Naujųjų medijų kalbą SHMMF bei gretutinę Marketingo studijų programą KTU Ekonomikos ir verslo fakultete (EVF) studijuojančių jaunuolių komanda laimėjo kategorijoje „Google+ Social Media Marketing“ ir pelnė „Google+ Social Media Marketing Regional Winner Europe“ apdovanojimą. Dar dvi EVF studentų komandos pateko į šio konkurso finalinį etapą.

Šiemet „Google Online Marketing Challenge“ konkurse dalyvavo daugiau nei 10 tūkst. studentų iš daugiau nei 60 pasaulio šalių.

Ketvirto kurso Naujųjų medijų kalbos studijų programos studentų Simonos Damušytės, Paulinos Lazauskaitės, Manto Mitrausko, Agnės Raulinavičiūtės, Servinos Sekrytės ir Meritos Simanavičiūtės komanda kūrė marketingo kampaniją internetiniam portalui, vartotojams siūlančio daiktų nuomos platformą.

„Google“ konkurso metu KTU komanda aktyviai bendravo su savo klientu, kartu nustatė pagrindinius kampanijos tikslus, uždavinius ir, atsižvelgdama į kliento poreikius, parengė „Google AdWords“ ir „Google+“ komunikacijos planą bei jį sėkmingai įgyvendino.

Anot vienos iš komandos dalyvių A. Raulinavičiūtės, sunkiausia konkurso metu buvo numatyti teisingus sprendimus „Google AdWords“ kampanijoje, o labiausiai patiko bendradarbiauti su įmonės atstovais.

Universiteto komanda jau studijų metu buvo sukaupusi nemenką žinių bagažą apie turinio komunikaciją socialiniuose tinkluose, be to, gilinosi į gretutinių Marketingo studijų metu dėstomus dalykus, todėl darbas su „Google+“ jiems didelių sunkumų nesukėlė.  

Pasak A. Raulinavičiūtės, konkursas padėjo iš arčiau susipažinti su „Google AdWords“ reklamos sistema ir plačiomis komunikacijos galimybėmis socialiniuose tinkluose.

EVF Rinkodaros studijų krypties vadovė doc. Žaneta Piligrimienė akcentavo Marketingo programos aktualumą ir pritaikomumą šių dienų dinamiškiems rinkos poreikiams: „Skaitmeninis marketingas yra vienas iš itin svarbių šiuolaikinio verslo aspektų. Gilindamiesi į „Socialinės žiniasklaidos marketingo“ modulį, kuriame jau ilgus metus bendradarbiaujama su Google, dalyvaujame pasauliniame konkurse „Google Online Marketing Challenge“. Kasmet nuosekliai tęsiame glaudų bendradarbiavimą su verslu, tad jaunuoliai gauna naujausią informaciją, susipažįsta su rinkos tendencijomis ir gali greitai reaguoti bei siūlyti, įsitraukdami į panašias veiklas. Šis studentų laimėjimas puikiai pagrindžia tarpkryptinių studijų teikiamą naudą – skirtingų įgūdžių ir žinių sinergija leidžia pasiekti įspūdingų rezultatų. Toks proaktyvus studijų tobulinimo kelias suteikia gerokai didesnę vertę universiteto studentams“.

Tuo tarpu laimėtojus ruošę EVF Marketingo katedros tyrėja, pagrindinė dalyvavimo konkurse iniciatorė Elena Vitkauskaitė ir EVF Elektroninio verslo tyrimų centro direktorius prof. Rimantas Gatautis tikino: „Kasmet augantis norinčiųjų susirungti šiame konkurse skaičius tik patvirtina, kad ir ateityje iššūkių, reikalaujančių nestandartinių sprendimų ir įžvalgų, tik gausės. Ir nors „Google+ Social Media Marketing“ kategorijos kitais metais nebeliks, tačiau naujų horizontų, kur savo jėgas galės išmėginti mūsų studentai, tikrai bus apstu“.

Renginyje nugalėtojus pasveikino Google atstovė Lietuvoje Kamilė Jociūtė, kuri pabrėžė tokių pasiekimų perspektyvumą: „Bendraudama su reklamos agentūromis, nuolat girdžiu tą patį skundą – ryškus žmonių, išmanančių interneto, socialinių tinklų ypatumus, trūkumas. KTU ir jūs labai prisidedate prie skaitmeninės rinkodaros ir rinkos ugdymo. Įgydami žinių ir pelnydami aukšto lygio pripažinimą konkurse, neabejotinai grindžiate kelią ir savo ateities karjerai“.

Kartu su studentais pasiektais puikiais rezultatais džiaugėsi ir Naujųjų medijų kalbos studijų programos vadovė, docentė Ramunė Kasperavičienė.

„Manau, kad žinios ir įgūdžiai įgyti studijų metu padėjo studentams sukurti puikią reklamą dalinuosi.lt portalui, nes Naujųjų medijų kalbos studijų programoje jaunuoliai mokosi viešojo kalbėjimo, rašymo medijoms, kūrybinio rašymo ir kitų dalykų. Studijuodami studentai įgyja gebėjimų naudoti vaizdines ir kalbines raiškos priemones ir taikyti įvairias technikas skirtingos paskirties, stiliaus ir žanro tekstams“, – teigė R. Kasperavičienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Mokslas, Naujienos, Švietimas, Technika ir technologijos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė