Garsus pasaulio serialas atrado dainininkę lietuvaitę Vėtrą Trinkūnaitę (nuotraukos, video) (2)

Vėtra Trinkūnaitė su serialo „Vilingai“ aktoriais | asmeninė nuotr.

Vėtra Trinkūnaitė su serialo „Vilingai“ aktoriais | asmeninė nuotr.

Per „History“ kanalą rodomo serialo „Vikingai“ žiūrovai visame pasaulyje nekantriai laukia naujausių – ketvirto sezono antros dalies serijų. Naujausioje serijoje „Vikings“ gerbėjai išgirdo lietuvišką balsą – Vėtrą Trinkūnaitę, kuri atliko laidotuvių giesmę senąja norvegų kalba.

Vėtra pasakojo, kad „Vikingų“ muzikinio takelio kūrėjas ir garsios Norvegų skandinaviško folkloro grupės Wardruna lyderis Einaras Selvikas (Einar Selvik) yra didelis Romuvos apeigų grupės „Kūlgrinda“, kurioje ji dainuoja, gerbėjas.

Išgirdęs Vėtros atliekamas lietuvių liaudies dainas jis nusprendė, kad Vėtra privalo atlikti giesmę didingoje laidotuvių scenoje. Pati atlikėja pasakoja, kad filmuotis seriale „Vikingai“ buvo įspūdingas potyris, taip pat buvo įdomu susipažinti ir su viena pagrindinių serialo aktorių Ketrin Vinik (Katheryn Winnick), vaidinančią Lagertą (Lagertha).

V. Trinkūnaitė savo muzikinę karjerą pradėjo Lietuvoje dainuodama Romuvos apeigų folkloro grupėje „Kūlgrinda“, su kuria iki šiol kartais pasirodo. Šiuo metu Vėtra užsiima soline muzikine veikla tarp Vilniaus ir Dublino, bendradarbiauja su įvairiais muzikantais, kuria savo dainas,eksperimentuoja su rytų bei vakarų muzikos dermėmis grodama kanklėmis.

Jos muzikos galite pasiklausyti ČIA arba ČIA.

https://youtu.be/xdm7Z3TQhDg

„Vikingai“ – kanadiečių ir airių istorinis draminis televizijos serialas,
rodomas per „History“ kanalą, filmuojamas Airijoje.

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Menas, Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai sielai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė