Nuo šiol savanoryste galės užsiimti ir neturintys laisvo laiko (1)

geri-darbai_aukok-lt

aukok.lt nuotr.

Šimtas automobilių, papuoštų ryškiais lipdukais, išriedėjo į Vilniaus gatves pasakoti apie tikrus herojus – žmones, kurie nuolat prisideda prie gerų darbų. Tai komunikacijos kampanijos „Aš esu herojus“ savanoriai, pavertę savo automobilius socialinės iniciatyvos dalimi ir taip kviečiantys visus per šias šventes nepamiršti dalintis gerumu su aplinkiniais.

Tai visiškai naujas savanorystės būdas, nereikalaujantis beveik jokių pastangų. Juk dažnai kiekvienas pagalvojame, kad būtų smagu prisidėti prie savanorystės įvairiose organizacijose ir padėti kitiems, tačiau tarp darbo, namų ir šeimos retam lieka laisvų akimirkų geriems darbams. Šioje kampanijoje savanoriai tiesiog užsiklijuoja lipduką su socialine žinute ant savo automobilio ir skleidžia gerą žinią, keliaudami savo įprastu maršrutu.

Į kvietimą savanoriauti šiuo būdu atsiliepęs vilnietis Marius sako, jog tokia kampanijos idėja yra be galo šauni – visiškai nesudėtinga važinėti ir skleisti informaciją aplinkiniams. „Lipdukas su užrašu „Aš esu herojus“ šmaikštus, praeiviai nuolat šypsosi, tad ši kampanija – kaip tik man. O jai pasibaigus, aš toliau informuosiu aplinkinius ir tikiuosi, jog tokia savanorystės idėja pasklis plačiai“, – šypsodamasi kalbėjo vienas iš kampanijos herojų. Kita savanorė Irena taip pat džiaugėsi sulaukusi aplinkinių dėmesio. „Aš visą gyvenimą savanoriauju, nes labai myliu gyvūnus. Sulaukiau daug gerų komplimentų, aplinkiniai atkreipia dėmesį ir klausia, ar atidariau gyvūnų prieglaudą“, – įspūdžiais dalijosi Irena.

Kampanijos autoriai – aukojimo portalas Aukok.lt ir „Wowtto“ – tiki, kad geras pavyzdys įkvepia daryti gerus darbus. Aplink matydami žmones, savanoriškai prisidedančius prie socialinės iniciatyvos, kiti bus taip pat paskatinti per šias šventes padaryti dar daugiau gerų darbų. Kiekvienas kampanijos savanoris gali rinktis vieną jam patikusį lipduko dizainą iš trijų: „Aš myliu gyvūnus“, „Aš esu geroji fėja“, „Aš esu herojus“.

„Siekiame pasiūlyti naujų ir įdomių būdų, kaip nuolat skubančiam ir laiko stokojančiam žmogui aukoti, padėti kitiems bei prisidėti prie socialinių iniciatyvų. Šis būdas ne tik paprastas, bet ir kelia aplinkiniams šypseną. Labai džiaugiamės, kad prie kampanijos įgyvendinimo prisidėjo „Vizmedia“, dovanojusi pasirinktus automobilių lipdukus kiekvienam mūsų savanoriui“, – sakė Aukok.lt vadovė Inga Langaitė.

Lipdukais papuošti savanorių automobiliai važinės miesto gatvėmis visą švenčių laikotarpį ir kvies aplinkinius daryti gerus darbus, patiems rinktis, kaip ir kam norima padėti, bei tapti Aukok.lt projektų herojais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Arūnas:

    Sukelti šypsena ir geras emocijas labai gražu. Bet Jeigu bent atšvaitus už t.p. kainą padalintų, tai būtų naudingiau, o dabar dar daugiau šiukšlių iš tos reklamos gamybos…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė