Seime šeimos ir sveikuoliai, politikai ieškos sąmoningos tėvystės bendros krypties (tiesioginė transliacija) (0)

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Gruodžio 14 d. 13 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje Lietuvos sveikuolių sąjunga bendradarbiaudama su Seimo sveikatos reikalų komitetu rengia konferenciją ir diskusijas „Sąmoninga tėvystė – šeimų ir valstybės bendradarbiavimas“.

Lietuvos sveikuolių sąjungos valdybos narys ir konferencijos  rengėjas Juozas Dapšauskas teigia, kad 2016-uosius Lietuvos sveikuolių sąjunga yra paskelbusi Sąmoningos tėvystės metais. „Kiekvienais metais atkreipiame dėmesį vis į kitą sveikatos puoselėjimo pusę.  Sąmoninga tėvystė – vienas iš jų: šeimų sąmoningo sveikatingumo skatinimas. Šia konferencija siekiama formuoti bendrą asocijuotų šeimų organizacijų, ekspertų ir valdžios institucijų viziją“, – sako J. Dapšauskas.

Pranešimus konferencijoje pristatys šeimų ir tėvų organizacijų atstovai, ekspertai, sveikatingumo puoselėtojai. Lietuvos tėvų forumo vadovas Audrius Murauskas  klaus: „Ar viena kryptimi žiūrime?“, o Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos atstovas Algimantas Ramonas atskleis, kad neretai – „Šeimų pasirinkimas – plaukti prieš srovę“. Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė kels klausimą: „Ar valstybė sudaro sąlygas auginti sveikus vaikus Lietuvoje?“ Pranešimus taip pat pristatys mitybos specialistė Raminta Bugušienė, viena iš Tėvystės centro kūrėjų Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė  ir kiti.

„Pradėjus darbą naujam LR Seimui, LR Vyriausybei imantis programos įgyvendinimo koordinuojant skirtingų ministerijų veiklą, įsiklausant į nevyriausybinių organizacijų balsą, viliamės, kad ne vienoje srityje, kur reikia skirtingų sričių bendradarbiavimo, įvyks esminiai proveržiai“, – viliasi sveikatingumo metų ir Sveikatos bangos dešimtmečio sąjūdžio iniciatorius J. Dapšauskas.

Stebėti konferenciją bus galimybė ir internetu ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė