Prokuratūros atstovai pasisakė už prokuratūros savivaldos stiprinimą, ypatingojo prokuroro statusą (1)

 
Teisingumas | Alkas.lt, J. Vaiškūno asociatyvi nuotr.

Teisingumas | Alkas.lt, J. Vaiškūno asociatyvi nuotr.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos (NSGK) pirmininkas Vytautas Bakas susitiko su Lietuvos prokuratūros atstovais. Susitikime dalyvavo Rimas Bradūnas, Stasys Kasiulis, Egidijus Motiejūnas, Julius Rėksnys ir Rita Sabaitė.

V. Bakas su prokurorais kalbėjosi apie naująją Vyriausybės programą. Pokalbiyje buvo prieita prie bendros išvados, jog prokuratūros sistemai Lietuvoje šiuo metu reikalingi pokyčiai, kuriuos bus siekiama pasiekti suvienytomis jėgomis.

Prokurorai pritarė, jog reikia stiprinti prokuratūros savivaldą, be to, pasisakė už ypatingojo prokuroro statusą, kurį ir numato Vyriausybės programa. Taip pat buvo kalbėta apie tai, kad prokuratūra turėtų tapti atviresne ir komunikabilesne organizacija visuomenės atžvilgiu.

„Tai, kad aktyvi prokuratūros bendruomenė pritaria pagrindinėms, su jų veiklą susijusioms, Vyriausybės programos nuostatoms dar kartą patvirtina, jog einame teisingu keliu. Kartu tikrai galime pasiekti naudos atnešiančių pokyčių“, – susitikimą pakomentavo V. Bakas.

Kitas NSGK pirmininko ir prokuratūros atstovų susitikimas numatomas sausio mėnesį.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Eilinė nesąmonė:jie dabartinėmis lėšomis nesugeba užtikrinti, kad , pvz., policija dirbtų, o ne pažeidinėtų įstatymus, o tokių dalykų Lietuvos valstybėje tiek, kad nors vežimu vežk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė