Krekenavos regioninis parkas džiaugiasi pagausėjusiu lankytoju srautu (0)

 Lauko WC įrengtas už lankytojų bilietus | VSTT nuotr.

Lauko WC įrengtas už lankytojų bilietus | VSTT nuotr.

Krekenavos regioninio parko direkcija džiaugiasi pagausėjusiu lankytoju srautu. Lankytojai yra parėmę parką, įsigydami savanorišką lankytojo bilietą. Metų gale lėšos, surinktos už lankytojų bilietą, panaudojamos tikslingai, atnaujinant saugomų teritorijų gerbūvį.

Panaudojus 2016 metais surinktas Krekenavos regioninio parko lankytojo bilieto lėšas, teritorijoje šalia apžvalgos bokšto ir Pojūčių tako  įrengtas lauko tualetas. Kad lankytojams patogiau būtų iki jo nueiti, nutiestas žvyro dangos takas.

Krekenavos regioninio parko apžvalgos bokštas tapo lankytojų iš visos Lietuvos traukos objektu. Lankytis šioje  vietoje šeimas su vaikais, moksleivių grupes, vestuvininkus skatina sutvarkyta ir nuolat prižiūrima vaizdinga teritorija.

Pojūčių tako stotelėse kiekvienam norisi išbandyti įvairiausius gamtoje patiriamus pojūčius. Krekenavos regioninio parko lankytojų centre veikiančioje ekspozicijoje galima susipažinti su saugomos teritorijos vertybėmis. Užlipti į apžvalgos bokštą ir praeiti Pojūčių taku galima visą parą visomis savaitės dienomis.

Kasmet  į pažintiniam turizmui ir poilsiui skirtą vietą atvykstančių žmonių skaičius išlieka didelis. 2016 metais čia apsilankė daugiau kaip 15 tūkstančių lankytojų.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė