Europos Komisija laukia ES gyventojų nuomonių apie pakartotinį vandens naudojimą (2)

visitsweden.com nuotr.

visitsweden.com nuotr.

Europos Komisija yra pakvietusi Lietuvos, kaip ir kitų ES šalių, gyventojus elektroniniu būdu išsakyti savo nuomonę apie pakartotinį vandens panaudojimą. Ją galima pareikšti atsakius į klausimus, kurie pateikti visomis 23 oficialiomis ES kalbomis, tarp jų ir lietuvių.

Šios viešosios konsultacijos paskelbtos siekiant Europos Sąjungoje nustatyti pakartotinai naudojamo vandens būtiniausius kokybės reikalavimus. Šios konsultacijos padės surinkti tokių duomenų, kurių neįmanoma gauti iš dokumentų, apie pakartotinio vandens panaudojimo naudą ir tokiam naudojimui kylančias kliūtis. Jomis taip pat siekiama suteikti galimybę išsakyti įvairius požiūrius, pateikti įžvalgų apie pakartotinio vandens naudojimo minimalius kokybės reikalavimus.

Išsamesnės informacijos apie pakartotinį vandens panaudojimą ir Europos Komisijos rengiamas priemones šiam naudojimui skatinti galima rasti šiai iniciatyvai skirtoje interneto svetainėje.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė