Rygoje pristatytas pirmasis pasaulyje orlaivis „Bombardier CS300“ (0)

orlaivio_pristatymas

airBaltic.lv nuotr.

Lapkričio 30 d., Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ Rygoje pasitiko pirmąjį pasaulyje orlaivį „Bombardier CS300“.

„Didžiuojamės galėdami pasitikti mūsų pirmąjį „Bombardier CS300“ lėktuvą ir būdami pirmąja aviakompanija pasaulyje, pradėsiančia komercinius skrydžius su naujuoju „CS300“ – pačiu moderniausiu ir technologiškai pažangiausiu orlaiviu pasaulyje. Naujieji lėktuvai yra neatsiejama „airBaltic“ dalis siekiant įgyvendinti verslo plėtros strategiją „Horizon 2021“ ir lėktuvų parko optimizavimo planą“ – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martynas Gausas (Martin Gauss).

Naujasis 145 vietų „CS300“ lėktuvas keleiviams suteiks nepakartojamą skrydžio patirtį – jiems bus skirta daugiau vietos, didesni langai, daugiau erdvės salone jų rankiniam bagažui, patobulinti tualetai ir kiti privalumai. Naujasis orlaivis skrenda daug tyliau ir palieka keturis kartus mažesnį triukšmo pėdsaką. Be to, šiuo metu pasaulyje tai yra aplinkai draugiškiausias komercinis lėktuvas – tai pirmasis lėktuvas, turintis skaidrumo deklaraciją, parodančią kokią įtaką gamtai jis padarys per visą naudojimo laikotarpį ir padedančią sumažinti CO2 ir NOx išmetimą atitinkamai 20% ir 50%.

Kaip buvo skelbta anksčiau, Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“  komercinius skrydžius su naujuoju „Bombardier CS300“ pradės vykdyti nuo 2016 m. gruodžio 14 d. iš Rygos į Amsterdamą. „airBaltic“ – pirmoji pasaulyje aviakompanija, kuri pradės naudoti šiuos orlaivius skrydžiams. Bendrovė yra užsakiusi 20 „CS300“ lėktuvų.

Data Išvyimo laikas Atvykimo laikas Skrydžio maršrutas Skrydžio nr. Kaina*, Premium Kaina*, Verslo klasė
2016 m. gruodžio 14 d 16:25 17:50 Ryga – Amsterdamas Pirmasis CS300 komercinis skrydis BT619 149,99 EUR 555,00 EUR
2016 m. gruodžio 14 d 18:55 22:10 Amsterdamas – Ryga Pirmasis CS300 komercinis skrydis BT620 149,99 EUR 555,00 EUR

* Mažiausia kaina, įskaitant oro uosto mokesčius, rinkliavas ir aptarnavimo mokestį, visas skrydžių šia kryptimi sąrašas interneto svetainėje www.airbaltic.com.

„airBaltic“ skrydžius iš Rygos į Amsterdamą vykdo du kartus per dieną. Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį su naujuoju „Bombardier CS300“ galite rasti kompanijos svetainėje https://www.airbaltic.com/fleet/cs300/lv/

orlaivio_cs300pristatymas_airbaltic-lv

airBaltic.lv

Baltijos šalių oro linijų bendrovė „airBaltic“ skraido į daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus ir Palangos oro uostų į Stokholmą, Berlyną, Amsterdamą, Rygą, Taliną. Taip pat bendrovė siūlo naujus tiesioginius skrydžius iš Talino bei Rygos.

„airBaltic“ nuotraukos: http://www.airbaltic.com/public/downloads.html

Apie „airBaltic“: „airBaltic („Air Baltic Corporation“) – punktualiausios pasaulio oro linijos, jungiančios Baltijos regioną su daugiau nei 60 Europos, Skandinavijos, Viduriniųjų Rytų ir NVS šalių. Tai uždara akcinė bendrovė, įkurta 1995 metais. Pagrindinis oro bendrovės akcininkas – Latvijos valstybė, valdanti 80,05 proc. akcijų, Ralf-Dieter Montag-Grimes valdo beveik 20 proc. akcijų per jam priklausančią orlaivių nuomą „1 SIA“. Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parką sudaro 24 lėktuvai – 12 „Boeing 737“ bei 12 „Bombardier Q400Next Gen” lėktuvų. „airBaltic“ pelnė daugybę tarptautinių apdovanojimų už nepriekaištingą veiklą, inovatyvų ir pažangų aptarnavimą bei pasiekimus verslo restruktūrizavime. 2012 m. nepriklausoma rinkos ir vartotojų tendencijų tyrimo agentūra „Airlinetrends“ pripažino „airBaltic“ viena iš Top 10 novatoriškiausių pasaulinių oro linijų. Dvejus metus iš eilės, 2014 m ir 2015 m.,airBalticpripažinta punktualiausia  tarp pasaulio oro linijų bendrovių.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė