Kviečiama žiūrėti filmus legaliai ir nemokamai (0)

filmai_lrkm-lt

lrkm.lt nuotr.

Intelektinės nuosavybės apsaugos centras INAC ir Multikino skelbia socialinę švietimo akciją „Kūrinių naudotojų švietimas“ ir kviečia visus žiūrėti filmus legaliai.

Lietuvoje jau turime ne vieną legalią platformą, yra ir nemokamų filmų su profesionaliu lietuvišku įgarsinimu, taip pat Holivudo kompanijų, Rusijos kompanijų filmai.

Projekto tikslas – skleisti informaciją apie tai, kur galima rasti informaciją bei kaip atskirti legalius kino platinimo šaltinius nuo nelegalių, skatinti visus būti atsakingais, nesinaudoti neteisėtais šaltiniais internete. 

Projektas  „Kūrinių naudotojų švietimas“  įgyvendinamas dalinai finansuojant projektą Kultūros ministerijos administruojamos Kūrybinės veiklos, autorių teisių ir gretutinių teisių apsaugos programos lėšomis. Projektą įgyvendina VŠĮ “Mokslo ir inovacijų integracijos centras” ir Intelektinės nuosavybės  apsaugos centras.

Legalių filmų platformų sąrašas skelbiamas čia.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė