Netekome aktyvios Mažosios Lietuvos tyrinėtojos Irenos Skomskienės (0)

irena-skomskiene_muzikusajunga-lt

Irena Skomskienė | muzikusajunga.lt nuotr.

Lapkričio 16 d. ligoninėje mirė aktyvi Mažosios Lietuvos reikalų tarybos narė, Liudviko Gedimino Rėzos kūrybos tyrėja, lietuvių liaudies mitologinių dainų nagrinėtoja, muzikos istorikė ir choro dirigentė SKOMSKIENĖ Irena-Ramutė. Atsisveikinimas su ja – Laidojimo namuose šalia Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčios (Viršuliškės). Laidojimas – šeštadienį Karveliškių kapinėse.

Irena Skomskienė mirė eidama 80-tuosius metus. Ji buvo kompozitoriaus Vlado Jakubėno draugijos pirmininkė, išvykų į Karaliaučiaus kraštą organizatorė, daugelio publikacijų šio kompozitoriaus V. Jakubėno ir Mažosios Lietuvos šviesuolio L. Rėzos temomis. Bene paskutinės I. Skomskienės publikacijos – 2016 m. išleistos knygelės „Dainų ir kovų keleivis“ (apie Rėzą) ir apžvalginis leidinys (kartu su vyru – Marijumi Skomskiu) „Karaliaučius: kraštas vakar ir Šiandien. 700 metų Vokietijos ir 70 metų Rusijos sudėtyje“.

Atsisveikinimas su Irena lapkričio 18 d., penktadienį, nuo 16 val. Laidojama lapkričio 19 d., šeštadienį, Karveliškių kapinėse.

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė