„Kelionių kompasas“: Vandens žygiai (video) (0)

Alvydas Barzdėnas, Darius Vilkišius ir Gerimantas Statinis |Alkas.lt nuotr.

Alvydas Barzdėnas, Darius Vilkišius ir Gerimantas Statinis |Alkas.lt nuotr.

Pašnekovai: Alvydas Barzdėnas – Vilniaus vandens turizmo sporto klubo „Vikingai“ įkūrėjas ir šio klubo pirmininkas – Darius Vilkišius.

„Vandens žygių specifika ta, kad žmogus ne vien tik fiziškai dirba, bet turi dirbti ir protu. Tai labiau intelektualus keliavimas ir sportas“ – sako A. Barzdėnas. Jis jau 40 metų keliauja po Rusijos platybes ir tiki, kad gamtos jėgos sunkiose situacijose padeda, tereikia prašyti jų pagalbos. Alvydas užsiima vandens turizmo inventoriaus gamyba, tačiau jis pats savęs verslininku nevadina, dirba iš pašaukimo. Jis ne tik gamina inventorių, bet ir keliauja pats, o prieš kelerius metus nusprendė iš kelionių parsivežti ne tik patirtį ir įspūdžius, bet ir mineralus.

D. Vilkišius pasakoja apie „Vikingų“ klubo organizuojamus kursus, norintiems pradėti keliauti vandens maršrutais. Kursuose dėstomi dalykai, reikalingi kiekvienam turistui: tai asmeninio inventoriaus sukomplektavimas, apranga, fotografavimo ir filmavimo įranga, maisto sudėtis ir kiekio skaičiavimas. Kursų pabaigoje pristatomi gamtos lobiai, kuriuos keliaujant po atšiaurius rajonus galima aptikti.

Laidą veda kelionių žurnalistas Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė